Yaşam

Cansu Dere’nin gergin anları!

Son olarak Ferhat ile Şirin dizisinde Banu karakterine hayat veren Cansu Dere, dizinin reytinglere yenik düşüp final bile yapmadan ekrana veda etmesinin ardından ortalıklarda gözükmüyordu. Ünlü oyuncu, dün öğle saatlerinde Emirgan’da görüntülendi. Bebek’te yaşadığı evden taşınan Cansu Dere’nin Emirgan’dan ev tuttuğu öğrenildi. Yakın arkadaşı Sinem Kobal ve Ezel dizisindeki partneri Kenan İmirzalıoğlu’na komşu olan Dere, yeni evine eşya taşırken gazetecilere yakalanınca bir hayli sinirlendi. Kendisini çeken basın mensuplarına görüntü vermemek için koşar adım aracına binen ve kapıyı hızla kapatan güzel oyuncunun elindeki kutular dikkat çekti. Cansu Dere’nin yeni kiraladığı 4 katlı, boğaz manzaralı evin kirasının yaklaşık 15 bin lira olduğu öğrenildi.

YILLARDIR OTURDUĞU EVDEN TAŞINMAK ZORUNDA KALDI!

Cansu Dere, uzun yıllardır ikamet olarak Bebek’i tercih eden ünlüler arasında. Güzel oyuncu, geçtiğimiz yıllarda evine giren hırsız sebebiyle zor günler yaşamış ve çok sevdiği evinden taşınmak zorunda kalmıştı. Avrupa Yakası’nı terk edip bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı meslektaşı Engin Akyürek gibi Anadolu Yakası’na taşınan Dere, sonrasında bu yakaya alışamayarak tekrardan eski evine ve Bebek’te dönmüştü. Bebek’te bulunan evine aylık 20 bin lira kira ödeyen Cansu Dere, ev sahibinin 3 katlı binayı satmak istemesiyle yeniden ev arayışına girmişti. Ünlü oyuncu başta evi satın almak istese de evin fiyatının 8 milyon lira olduğunu duyunca vazgeçti. Bu süreçte Bebek’te ev bakmaya başayan Dere, rotasını Emirgan’a çevirerek buradan bir ev tuttu.

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu