Magazin

Cansu Dere ve Caner Cindoruk Sevişme Sahnesi Olay Oldu

Kanal D’de önceki günlerde ekranlara gelen Vefasız dizisinde başrolleri Cansu Akarsu ve Caner Cindoruk paylaşıyor. Karı koca rolünde olan ikilinin ilk kısımdaki sevişme sahnesi münakaşa yarattı. Bazı izleyiciler Cansu Akarsu ve Caner Cindoruk sevişme sahnesini yersiz tespit ederken, bazı izleyiciler yerinde ve teşhirden uzak yorumunda bulundu.

Caner Cindoruk Kimdir?

Cansu Akarsu kimdir?

Sevişme Sahnesi Vaka Oldu

Cansu Akarsu’nin oyunculuğu Twitter’da TT olurken Caner Cindoruk’la olan sevişme sahnesi izleyicileri ikiye ayrıldı.
Senelere alan okuyan hoşluğu ve oyunculuğu ile sosyal medyada en fazla konuşulanlar arasına girdi.

Dizide geçen Cansu Irmak ve Caner Cindoruk sevişme sahnesi izleyiciler ikiye dağıldı. Bir kısım izleyici reyting şansına yersiz bir sahne olduğunu korunurken, bir kısım izleyici ise bütün ayarında teşhirden uzak yorumunu yaptı.

Caner Cindoruk “Tuncel Kurtiz Gibi Can Vermek İstiyorum”

İşte bazı izleyicilerin yaptığı yorumlar;

“Hiç gerek yoktu, o yatak sahnesine.
Cansu Nehir’nin hoşluğu yeter”

“Şimdi bu yatak sahnesine ne gerek vardı acaba”

“Bu sahneden rahatsız olanlar aralıksız ellerinde silah olan, bir kısımda 50 şahsın öldürüldüğü dizileri izlesinler onlar daha iyi”

Karakterin Tepki Sürükleyeceğini Düşünüyorum

Caner Cindoruk daha önceki zamanlarda verdiği bir ziyarette Vefasız dizisinde canlandırdığı Volkan karakteri ile alakalı;

“İşinde yükselmeye çalışan bir insan, iyi de bir baba.
Fark etmeden palavra açıklamaya, kabahatine başkalarını alet etmeye başlıyor. Karakterin azıcık tepki sürükleyeceğini düşünüyorum ama yaşamın içinden ve hakikat! Pek Çoğumuz zaman zaman kendimize hak baktığımız, kendimizi ayrıcalık saydığımız gidişatlar içinde olabiliyoruz ama bunu görmezden geliyoruz. Erkek dominant sistemde yaşadığımız için bu rolle, bu karakterdeki bir erkeği deşifre etmek istedim” biçiminde konuştu.

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu