Medya

Cansu Dere ve Caner Cindoruk buluştu; Sadakatsiz’in 15 milyon başarısı!

Sadakatsiz yayınlanan ilk kısmı ile izleyiciden bütün anekdot aldı. 6-7 arası reytingler elde eden dizinin ilk kısmı, Kuruluş Osman’dan sonra tüm kategorilerde en fazla izlenen ikinci yapım olmayı başardı. Kanal D ismine son derece galibiyetli bir başlangıç yaşanmış oldu.

Kanal D’nin, BBC’nin Bafta Mükâfatlı dizisi Doctor Foster’dan adapte edilen dizisi “Sadakatsiz”, ilk kısmı ile ekrana geldi. Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği dizi, fark yaratan öyküsü, oyuncu kadrosu ile daha ilk kısmı ile izleyicinin gönlünde taht kurdu.

Sosyal Medyada da dizi o kadar büyük bir tesir yarattı ki, böylesi beklenmiyordu.
Dizinin ilk kısmı reytingde ilk sıralarda yer alırken, #Vefasız etiketiyle yalnızca dizinin yayın gününde sosyal medyada 15 milyon şahsa ulaşım sağlandı. Dizi, yoğun gündeme karşın Türkiye’de trend listesinde saatlerce ilk sırada yer aldı.

Vefasız’in ekrana gelen birinci kısmına Asya’nın kocası Volkan’dan şüphelendiği, hıyanetin izini sürdüğü sahneler ile yeniden kocası Volkan’ın palavrasını ortaya çıkardığı ve hıyaneti bütün anlamıyla bilip tüm etrafı tarafından aldatıldığı sahneler damgasını bir yere çarptı.

Vefasız yeni kısımları ile her Çarşamba akşamı Kanal D’de…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu