Medya

Cansu Dere, Sadakatsiz dizisiyle ilgili ilk kez konuştu: Alıştığımızın dışında

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Merakla beklenen Cansu Irmak ve Caner Cindoruk’un Vefasız dizisi, 7 Ekim Çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Kanal D’de yayınlanacak olan dizinin çekimleri bir müddet evvel başlamıştı ve ilk tanıtımıyla da dikkatleri çekti. Kocasının kendisini kandırdığını düşünen bir kadının öyküsü anlatılacak dizide.

Şimdiden merakları çoğaldıran dizide Caner Cindoruk ve Cansu Irmak, bir çocukları olan evli bir çifti oynuyorlar.
Cansu Nehir’yi uzun bir aradan sonra ekrana döndüren dizi olarak da dikkatleri sürüklemekte.

İddialı dizinin çekimleri sürüyor. Dizide ayrıca Melis Sezen de kilit bir rolde oynuyor. Sadakatsiz’in mevzusu kısaca şöyle; Asya Cansu Nehir, galibiyetli bir hekimdir. Kocası Volkan Caner Cindoruk, şahane bir eş ve oğulları Ali’ye Alp Akar mükemmel bir babadır. Üç şahsiyet çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir yaşam yaşamışlardır. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde senelerdir süren evlilikleri… Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini bakana dek.

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un yer aldığı, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un adapte ettiği ‘’Sadakatsiz’’ dizisinde ayrıca Burak Sergen de rol almakta.

Diziyle alakalı bir mekan çıkışında magazincilerle konuşan Cansu Nehir, oynadığı roldeki kandırılan kadının alışılmışın dışında tepkiler verdiğini ifade ederek “Bu BBC’nin orjinal bir adı.
İlgi çektiyse ne hoş, biz ilk kısmı merakla bekliyoruz. Azıcıkçık farklı bir şeyler yapıyoruz. Çok da başlamadan konuşmak istemiyorum. Ehemmiyetli şeyleri açıklamamak ismiyle, bakalım nasıl olacak. Aslında yaşamın içinde olan bir öykü. Kadın karakterimiz de gözlediğimizin dışında davranıyor olabilir. Güçlü eforsuz bir şey diyemeyiz ama alıştığımızın bir şeyler sergileyecek diyebiliriz ” açıklamasını yaptı.

Setin çok neşeli olduğunu, tüm takım ile çalışmaktan hoşnut olduğunu belirten Akarsu, kendisinin kandırılıp aldatılmadığı ile alakalı bir suale de açık vicdanlı bir cevap verdi ve “Elbette, tabii ki ama tepkiler aynı değildir çok değişiktir.
Oynadığım karakterle benim tepkilerim değişiktir. Orada bir çocuğumuz vardır, başka bir deyişle değişiktir. Şu an uzun mevzu bu” diye konuştu.

Görüşmenin tamamını aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz…

#Vefasız dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan #CansuDere‘den flaş açıklama: Ben de elbette aldatıldım.https://t.co/Zjmg7eLOfH

— birsenaltuntas @birsenaltuntas1 September 30, 2020

 

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu