Medya

Cansu Dere, lütfen şu saçını rahat bırak! Sadakatsiz izleyicisinden ilginç eleştiri

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz, dün akşam 2. kısmıyla ekranlara geldi. Cansu Nehir, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrolünde oynadığı dizi, yeniden birinciliği kimseye bırakmadı. Çarşamba akşamlarının yeni fenomen dizisi olmaya başlayan Sadakatsiz, ikinci kısmıyla da büyük alaka çekti.

Reytingdeki galibiyetiyle beraber sosyal medyanın da gündemine oturan Sadakatsiz dizisi, aşinayı gibi BBC’nin BAFTA mükâfatlı dizisi Doctor Foster adapte etmesi.
İzleyenler de hem Cansu Nehir’yi yine ekranda bakmaktan hem de oynadığı Asya’nın öyküsünü merak ettiğinden diziyi alakayla izliyor. Iş sahibi, eforlu, yiğit, özgüvenli bir birey olan Asya Arslan, eşinin kendisini aldattığını bildikten sonra birçok bayan gibi davranmayıp, ortalığı bir anda yaygaraya vermektense soğukkanlı kalmaya, usçu düşünmeye devam ediyor.

Her ne kadar eşine karşı hisleri onu zorlasa da Asya, kocası Volkan’ın kendisini kandırdığı Derin’i muayene ederken dahi duygularını gizleyip onunla yüzleşmekten sakınıyor.

Asya’nın ilerleyen kısımlarda çok tuhaf davranışlarına tanıklık edeceğiz.
kısmında izleyenlerin dikkatini sürükleyen bir vaziyet var. Cansu Nehir’nin eli aralıksız saçlarında. O kadar çok saçını düzenliyor ki kimi izleyenler şimdiden bu vaziyeti tenkit etmeye başladı dahi.

Cansu Nehir’nin bu hareketine takılıp diziyi izlemekte zorlandığını açıklayanlar da var ama vaziyet hakikatinde öyle değil. Başka Bir Deyişle Cansu Nehir, bu saçını düzenleme hareketini şuurlu bir biçimde yapıyor. Zira dizinin orjinalindeki bayan da aynı hareketi yapmakta.

Nehir, karakteri o kadar benimsemiş ki bu hareketi de sıçramamış.
Gemma Foster karakteri aynen kurgulanıyor.

Hatta o kadar ki yalnızca saçıyla oynaması değil, saç biçimi ve üzerindeki elbiseler dahi neredeyse aynı. Aşağıdaki resimde Doctor Foster dizisindeki Gemma Foster’ın üzerindeki bej renkli pardesüye bakın. Size bir şey anımsattı mı?

Cansu Akarsu, iki kısım süresince bu pardesüyü giydi.
Orjinalindekinin benzersi olması için gayret veriliyor.

Biz yeniden de gelen yorumlara bakalım, neler neler açıklamış izleyici bu saç konusunda..

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu