Medya

Cansu Dere kariyerinde bir ilke imza atacak!

Kariyerine model olarak başlayan Cansu Dere, podyumlarda olduğu dönem birçok önemli defilede yer almıştı. Daha sonra ufak rollerle oyunculuğa adım atan Dere’nin yıldızı Mehmet Akif Alakurt ile başrolünde oynadığı Sıla dizisi ile parlamıştı. Mardin’de çekilen dizi için uzun süre kentte yaşayan ünlü isim, bu sırada iyiden iyiye oyunculuğa alışmış ve modelliği tamamen bırakmıştı. Sıla’dan sonra ekranların fenomen dizisi Ezhel’de Eyşan karakterine hayat veren güzel oyuncu, bu dizi sayesinde hayran kitlesini arttırmış ve oyunculukta kendini geliştirdiğini kanıtlamıştı.

Ezhel dizisinden sonra birkaç sezon setlere ara veren ünlü oyuncu, Vahide Perçin, Gonca Vuslateri ve Beren Gökyıldız ile Annem dizisinde yer almıştı. Dizinin final yapmasının ardından yine kabuğuna çekilen ve dünyayı gezen Cansu Dere, gözlerden uzak yaşadığı hayatına devam ediyordu. Ünlü oyuncu, bir dönem 12 bölüm süren dijital platform dizisi Şahsiyet’te yer almıştı.

SON ANDA ANLAŞMA İPTAL OLDU

Yeni sezonda ekranlarda olmak isteyen Dere, Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği ve TV 8 ekranlarında yayınlanacak bir dizide oynamak için anlaşma imzalamıştı. Fakat senaryodaki değişiklikler sebebiyle anlaşma karşılıklı olarak feshedilmişti. Cansu Dere’nin yeni sezonda ‘Ferhat ile Şirin’ dizisinde yer alacağı öğrenildi.

FERHAT VE ŞİRİN’İN BANU’SU OLACAK

Kariyeri boyunca komedi dizisinde yer almayan Cansu Dere, ilk kez bir mahalle komedesinin içinde olacak. Oyuncu, dizide Banu isimli karaktere can verecek. Dizide Ferhat’ı son olarak Söz dizisinde oynayan Tolga Sarıtaş, Şirin’i ise 21 yaşındaki genç oyuncu Leyla Tanlar canlandıracak.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu