Medya

Cansu Dere ile yollar ayrıldı!

Uzun süredir ekranlarda olmayan ve son olarak ‘Anne’ dizisi ile hayranlarının karşısına çıkan Cansu Dere, yeni sezonda Medyapım imzalı bir dizi ile TV 8 ekranlarında olacaktı. Acun Ilıcalı, Dere’nin TV 8 ekranlarında olacağını “Şu anda muhteşem üçlü buluştuk. Hayırlı olsun. Cansu Dere, Fatih Aksoy’un yapımcılığında çok güzel bir diziyle TV8 ekranlarında olacak. Çok teşekkür ediyoruz kendisine. Fatih abi sana da teşekkürler” sözleriyle duyurmuştu.

Cansu Dere hayranlarını üzen haber Medyapım tarafından açıklandı. Cansu Dere’nin yeni dizide olmayacağını belirten şirket “Cansu Dere ile yapılan anlaşma tarafların karşılıklı mutabakatı ile sonlandırılmıştır. Kamuoyuna duyururuz.” ifadelerini kullandı.

Tarafların sözleşmeden neden vazgeçtiği ise henüz bilinmiyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu