Cansel Elçin ve Defne Samyeli’yi bir araya getiren dizi: Sol Yanım

Takip Et:
Cansel Elçin ve Defne Samyeli’yi bir araya getiren dizi: Sol Yanım
Cansel Elçin ve Defne Samyeli’yi bir araya getiren dizi: Sol Yanım

Ünlü oyuncu Cansel Elçin ile Defne Samyeli, bir dizi projesinde bir araya geliyor.Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ‘Sol Yanım’, yakında Star TV’de başlıyor. ‘Sol Yanım’ın rejisörlüğünü Serdar Gözelekli üstlenirken, senaryosu da birçok ehemmiyetli dizinin senaryoculuğunu asıllaştıran Melis Civelek yazıyor.

Genç yıldızları akılda adlarla buluşturan, geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve rastlaların öyküsünde başrollerde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin yer alıyor.

SOL YANIM’IN MEVZUSU

Öykünün bir yanında, tek başına yaşamı bilen genç bir kız Serra ile fantastik zenginliğin içinde hesaplara, gizemlere boğulmuş yaşamları ile içten içe kaynayan Kutlusoy, Ailesi’nin ele avuca sığmaz veliahtı Selim yer alıyor.

‘Sol Yanım’, zenginliğin tüm şaşaasını yaşadıktan sonra bir semtte yeni yaşamına alışmaya çalışan anne ve kızın gizemlerinin yanı sıra, görkemli ve mutlu bir yaşamın sembolü olan Kutlusoy ailesinin gizemlerinin birbirine nasıl düğümlendiğini anlatacak.

STAR TV’NİN SON DÖNEMDEKİ İDDİALI DİZİSİ

Star TV’nin yeni ve iddialı dizisinin senaryosuna gizemler damga bir yere çarpacak.

‘Sol Yanım’, geleceğin birçok yıldız adayı genç oyuncularının yanı sıra, göz kamaştırıcı mekanları, otomobilleri ve kostümleri ile de iddiasını ortaya koymaya çalışacak.

‘Sol Yanım’ oyuncu kadrosunda şu adlar yer alıyor:

Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Uyanık, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Murat Balcı, Özgür Cem Tuğluk, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker.

.