Magazin

Yağmur Sarnıç’tan Emre Aşık’a tehdit! “Alengirli işlerini açıklarım”

Emre Aşık ve iki çocuğunun annesi Yağmur Sarnıç arasında sular durulmuyor. Boşanma davası açıldığı günden beri birbirleri hakkında birçok çarpıcı iddia ortaya atan ikili bu kez canlı yayında kozlarını paylaştı.

İki çocuğunu pedagog eşliğinde polis zoru ile anneleri Yağmur Sarnıç’tan alan Emre Aşık telefonla katıldığı programda “Yağmur bana icra yoluyla gelmen lazım dedi. Olaylar o yüzden o raddeye geldi. 15 günde görüş günü verildiği için zoruma gitti. Yağmur benimle hakaret ve tehdit içerikli konuşuyordu. Yağmur, ablamı darp ve tehdit etti. En büyük hatam Yağmur’a güvenmek oldu. Beni uyaran arkadaşlarıma rağmen kararımı verdim. İyi giden ticari hayatım altüst oldu. Yağmur beni herkesten uzaklaştırdı. Ticari hayatımda çok kayıp oldu. Demek ki yaşanması gerekiyormuş. Benim de imtihanım bu. Yağmur’un yaptığı hataları gençliğine verdim” açıklamasını yaptı.

Emre Aşık’ın bu sözleriyle çileden çıkan Yağmur Sarnıç ise yayına bağlanarak eski eşine aynı sertlikle cevap verdi. Aşık’ı açık açık tehdit eden Sarnıç şunları söyledi:

“Ben madem bu kadar kötü bir kadındım, neden ablasının yaptığı usulsüzlükleri söylemiyor? Bu ev onun olamaz, ben ona her şekilde destek oldum. Benim psikolojimi bozan kendisi ve ailesi. Emre damgayı bana değil, çocuklara yapıştırdı. Senin alengirli işlerini anlatırsam görürsün”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu