Medya

Canevim dizisi startı verdi!

ATV ekranlarının yeni dizisi, Canevim’in çekimleri önceki günlerde başladı. Ata Türkoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği dizi, çekimlerine start verdi. Genç, dinamik ve başarılı oyuncu kadrosu ile diziseverlerin oldukça dikkatini çeken Canevim dizisi, büyük merak uyandırıyor.

Çekimlerine önceki günlerde başlanan dizinin, Mayıs ayında ATV ekranlarında yayınlanacağı planlanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Biran Damla Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile sık sık takipçilerini, dizide yaşanan gelişmeler hakkında bilgi sahibi ediyor. Biran Damla Yıldız, son paylaşımında “Biz başladık. Yakında Atv’de görüşürüz” sözleri ile dizinin çekimine başlandığını duyurdu.

3 sezondur üst üste ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Kırgın Çiçekler dizisinin finali sonrasında, Kırgın Çiçekler’de rol alan Biran Damla Yıldız ve Özgür Çevik, yeniden Canevim’de bir araya geldi. Canevim dizisi, oyuncu kadrosunda Ezgi Şenler, Aras Aydın, Münire Apaydın gibi tecrübeli ve başarılı isimleri barındırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu