Caner Cindoruk “Tuncel Kurtiz Gibi Ölmek İstiyorum”

Takip Et:
Caner Cindoruk “Tuncel Kurtiz Gibi Ölmek İstiyorum”
Caner Cindoruk “Tuncel Kurtiz Gibi Ölmek İstiyorum”

Şu gizemeler ekranların yeni dizisi Sadakatsiz’de Cansu Akarsu ile başrolü paylaşan Caner Cindoruk Hakan Gence’yle yaptığı görüşmede içten itiraflarda bulundu. Cindoruk “Seneler evvel “Tuncel Kurtiz gibi ihtiyarlamak istiyorum” demiştim. Şimdi de Tuncel Kurtiz gibi can vermek istiyorum” dedi. Görüşmenin ayrıntıları haberimizde…

Caner Cindoruk Kimdir?

Cansu Akarsu kimdir?

Pişmanlığı Sonradan Fark Ediyorsun

Caner Cindoruk Sadakatsiz dizisi ile ekranlara dönüyor.
Bunu yapış şekli çok ehemmiyetli” şeklinde cevap verdi.

Daha evvel ilişkisinde vefasızlık yaptığını itiraf eden oyuncu “Pişmanlığı sonradan fark ediyorsun. Vicdan azabı da kaybolmuyor” dedi.

Vefasız dizisinde canlandırdığı Volkan karakterini “İşinde yükselmeye çalışan bir insan, iyi de bir baba. 15 senelik bir ilişkisi varken başkasına âşık oluyor. Fark etmeden palavra açıklamaya, kabahatine başkalarını alet etmeye başlıyor.
Erkek dominant sistemde yaşadığımız için bu rolle, bu karakterdeki bir erkeği deşifre etmek istedim” biçiminde konuştu.

Selin Şekerci ve Caner Cindoruk Neden Böldü?

Tuncel Kurtiz Gibi Can Vermek İstiyorum

Cansu Nehir ile iyi bir ikili olduklarını açıklayan Cindoruk kendisine sorulan “Tanınan, iyi bir oyuncu olacağınızı hayal edebilir miydiniz?” sualine;

“Bir işporta tezgâhında saatlerce beklerken ister istermez düşünüyorsun.
Bu surattan hayalci bir çocuk olmuştum. Her şeyi hayal ediyor, sırayla her şey oluyordum. Bazen hâlâ dalar giderim” diyerek cevap verdi.

Çok göz önünde magazinsel vakalara karışmadan başrol oynayan Caner Cindoruk “Bazen adımızın çevresinde dolanan sembolsel şeylere kendimizi çok kaptırıyoruz ama hayatı kaçırmamak, başkalaşmamak ve içten olmak gerekli. İnsanların beni nedeni de belki budur; samimiyet. Seneler evvel “Tuncel Kurtiz gibi ihtiyarlamak istiyorum” demiştim.
Zaman karar versin iyi şeyler yapıp yapmadığıma” dedi.

Caner Cindoruk “İnce Memed’i Oyna” Dedi

Yaşar Kemal ‘Hanımın Çiftliği’ setine geldiğini açıklayan oyuncu; “Yaşar Kemal daralıp “Beni kaçırın” dedi. Necip’le Memili onu arka tarafa götürdük. “Dizi beğenmem ama Orhan Kemal’in işi diye baktım. Hoş oynamışsınız, aferin. Karaoğlan, sen, ben can verdikten sonra yaparlarsa İnce Memed’i oyna” dedi. 40 yaşına geldim, artık geçti.

 

.