CAN YAMAN’LI ‘HANGİMİZ SEVMEDİK’ DİZİSİNDE SÜRPRİZ GELİŞME!

Takip Et:

TRT 1’in bol kahkahalı sıcacık mahalle dizisi ‘Hangimiz Sevmedik’ izleyiciyi ters köşe yapacak sürpriz final bölümü ile TRT1 ekranında!

 

Başrollerinde Can Yaman, Yeliz Kuvancı, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Altan Erkekli, Gül Onat’ın yer aldığı‘Hangimiz Sevmedik’ 22 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’da final bölümü ile ekrana gelecek.

 

‘Hangimiz Sevmedik’ 22Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de yeni bölümü ile yayınlanacak!

 

Münir Tarık'la konuştuktan hemen sonra rahatsızlanmış, o sırada yanında olan Şener, Ayşen ve Tuncay onu hastaneye kaldırmışlardır. Münir hastanede gözünü açtığında yanı başında Adile durmaktadır. Aklına ilk gelen şey Tarık'ın Adile'yle konuşup konuşmadığı olur. Şaşkın ve biraz da endişeli bir ifadeyle Tarık'ı sorar. Adile onu yatıştırır. Dinlenmesini söyler. Odadan çıktıktan hemen sonra gözündeki yaşı siler. Bu esnada parmağındaki alyansı fark eder. İçinde Münir'in isminin yazılı olduğu alyansını çıkarır ve buruk bir ifadeyle avucunun içinde saklar.

 

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği, BSK Yapım tarafındanyayına hazırlanan ‘Hangimiz Sevmedik’22 Mayıs 2017 Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

 

HANGİMİZ SEVMEDİK KÜNYE

 

Yapımcılar:                        Çağrı Bingüller – Başak Bingüller

 

Yapım:                                 BSK YAPIM

 

Yönetmen:                        Metin Balekoğlu

 

Senaryo:                             Alphan Dikmen – Başak Angigün

 

Müzik:                                Günay Uysal

 

Oyuncular:                         Can Yaman (Tarık Çam) – Yeliz Kuvancı (Itır Yeşil) – Cengiz Bozkurt (Şener Yeşil) ve Altan Erkekli (Münir Yeşil ) – Gül Onat (Adile Çam)Bülent Şakrak (İlyas Çiçek) – Mehtap Bayrı (Ayşen Akça) Deniz Oral (İhsan Durulmaz) – Veysel Diker (Şevket Özler) Şerif Erol (Hulusi Gültekin) – Selma Kutluğ (Mürüvvet Erol)- Tuba Erdem (Şükriye Durulmaz) – Pelin Ermiş (Emel) – Erdem Baş (Metin Durulmaz) – Berfu Öngören (Perran Özler)Barış Başar (Zeki Durulmaz) – Onur Sermik (Halit Güney )Funda Bostanlık (Sevda Çam) – Bağış Angigün (Ahmet Demir) – Batuhan Uçar (Tuncay Yeşil) – Doğa Konakoğlu (Feridun Demir) – Ersin Arıcı (Sami )   

 

Konuk Oyuncular:           Efe Erkekli (Genç Münir ) – Nergis Taşyürek (Genç Adile), Demir Karahan (Ali)