Medya

Can Yaman’ın yeni projesi belli oldu!

Geçtiğimiz yaz sezonundan beri ekranlarda olan ‘Erkenci Kuş’ dizisi 51. bölümü ile final yapmıştı. Hem yurtiçi hem de yurtdışında izlenen dizi sayesinde yıldızı daha çok parlayan Can Yaman, finalin ardından partneri ve aşk yaşadıkları iddia edilen Demet Özdemir ile Marmaris’te tatil yapmıştı. Ege’den sonra rotasını İtalya’ya çeviren yakışıklı oyuncunun kaldığı otelin önü İtalyan hayranları tarafından adeta kuşatılmıştı. İtalyanların yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayan Yaman, herkesle tek tek fotoğraf çektirmiş ve sohbet etmişti.

“NELER OLACAK NELER!”

Uluslararası alanda da başarısını göstermeye başlayan ünlü oyuncu önceki gün yapımcı Birol Güven ile bir araya geldi. Güven, buluşmalarından bir kareyi sosyal medya hesabından yayınlayarak “Neler olacak neler!” notunu düştü.

ROMANTİK KOMEDİDEN VAZGEÇMİYOR

Merak uyandıran buluşma sonrası Can Yaman’ın yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği ‘Seksenler’ dizisinin kadrosuna katılacağı dedikodusu yayılmaya başladı. Gerçek ise sonradan ortaya çıktı. Can Yaman, yapımcılığını Birol Güven’in üstleneceği bir romantik komedi filmi ile beyazperdeye gelmeye hazırlanıyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu