Can Yaman’ın sabrını taşıran mesaj! “Çok yazık!”

Daha önce İtalya ve Yunanistan'da yoğun ilgi ile karşılanan Can Yaman'ın hayranları, bu kez İspanya'da havalimanını birbirine kattı...

Takip Et:

Geçtiğimiz sezon final yapan Erkenci Kuş dizisi ile ünü ülkemizi aşan Can Yaman, yurtdışında sevgi seli ile karşılanmaya devam ediyor. Bir televizyon programına konuk olmak için İspanya’nın başkenti Madrid’e giden ünlü oyuncuyu havalimanında yaklaşık 2 bin İspanyol hayranı karşıladı. Can Yaman, Madrid havalimanında kendisini bekleyen kalabalığın arasından polis eşliğinde geçti. Yakışıklı oyuncu o anları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

“HER GÜN BÖYLELERİNE MARUZ KALIYORUZ!”

Daha önce 2 kez gittiği İtalya ve Yunanistan’da da dünya yıldızı gibi karşılanıp ağırlanan Can Yaman’ın bir pr şirketiyle anlaştığı iddiaları gündeme gelmişti. Bu iddialara sert bir yanıt veren ünlü oyuncuya bir sosyal medya kullanıcısı hakarete varan sözler içeren birmesaj attı. Bu mesajı Instagram’dan yayınlayan Yaman, “Canım ülkemdeki bir takım insanların psikolojik durumu işte bu şekilde. Her gün böylelerine maruz kalıyoruz. Çok yazık…”