Magazin

Can Yaman’ın Kıvanç Tatlıtuğ yanıtı olay oldu!

İtalya ve Yunanistan’dan sonra İspanya’ya giden ve burada bir televizyon programına katılan Can Yaman, İspanya’da da İtalya’da olduğu gibi binlerce hayranı tarafından karşılanmıştı. Birkaç gündür İspanya’da olan Can Yaman, dün akşam saatlerinde ülkeye döndü. İstanbul Havalimanı’nda kendisini bekleyen magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan yakışıklı oyuncu, kendisini karşılamaya gelenlerin ajanstan getirildiği yönündeki iddialara yanıt verdi. Yaman, “Bütün dizilerim İspanya’ya satıldı. Orada durumlar farklı gelişti. Orada birçok kadın sosyal medyadan örgütleniyorlar ve geliyorlar. Çok üzücü, keşke daha barışçıl olsak, birbirimize küfür etmesek, gurur duysak. Başka nasıl olabilir ki zaten” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncuya, Kıvanç Tatlıtuğ’un kendisiyle benzer zamanlarda Madrid’te olduğunun hatırlatılıp “Ona değil de neden size böyle bir karşılama yapıldı?” diye soruldu. Yaman “Ne yapayım arkadaşlar, Kıvanç abinin dizileri İspanya’ya satıldı mı bilmiyorum. Eğer satıldıysa o da öyle olurdu, satılmadıysa yapacak bir şey yok. Başka bir oyuncunun dizisi izlenmiyorsa orada ünlü olması mümkün değil zaten. Benim dizilerim orada çok izleniyor.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu