Can Yaman’ın hayranı ‘Yok artık’ dedirtti!

Can Yaman'ı öpmek isteyen bir hayranı ünlü oyuncunun kendisini reddetmesiyle sinirlenerek denize atladı...

Takip Et:

Son dönemin en popüler oyuncularından olan Can Yaman’a, hem Türk hem de yabancı hayranlarının yoğun ilgi gösteriyor. Ünlü oyuncuyu görmek isteyen hayranları Bebek’i mesken tuttu. Can Yaman’ın sürekli olarak avukatlık ofisi ve evinin bulunduğu Bebek’te bulunması hayranlarını da harekete geçirdi. Yaman’ı görmek ve fotoğraf çekilmek isteyenler Bebek’e akın ediyor. Ünlü oyuncu da hayranlarını kırmayarak herkesle fotoğraf çekilmeye çalışıyor.

CAN YAMAN ‘HAYIR’ DEYİNCE OLANLAR OLDU! 

Önceki akşam Can Yaman’ın bir mekanda eğlendiğini öğrenen hayranları ünlü oyuncuyu görebilmek için mekana gitti. Yaman, burada da kendisi ile fotoğraf çekilmek isteyen hayranlarını kırmayarak fotoğraf çekildi. Fotoğraf çekildikten sonra bir hayrarı Can Yaman’ı öpmek istedi. Yakışıklı oyuncudan hayır cevabını alan kadın, alkolünde etkisiyle sinirlerine hakim olamayarak denize atladı. Kadını denizden çıkarmak da mekanın görevlileri ve Can Yaman’a düştü. Zorlukla denizden çıkarılan hayran, mekandan uzaklaştırıldı. Can Yaman ise kendisini öpmek isteyen hayranının yaptığı ile şaşkına döndü.

Erkenci Kuş’la hayran sayısını katlayan Can Yaman, yurtdışında da Türkiye’de olduğu kadar popüler. Özellikle İtalya’da geniş bir hayran kitlesine ulaşan ünlü oyuncu, ülkeyi 2 kere ziyaret etmiş ve dünya yıldızı gibi muamele görmüştü. Can Yaman hayranları oyuncuyu görebilmek için günlerce Yaman’ın kaldığı otelin önünde adeta kamp kurmuştu. Can Yaman da bu sevgi seline kayıtsız kalmayarak hayranlarının yanına gitmişti. Yaman’ın İspanyok hayranları ise ünlü oyuncunun kendi ülkelerine geleceği duyumu almış ve havalimanında beklemeye başlamıştı. Yaman, sosyal medyadan bir açıklama yaparak İspanya’ya yakın zamanda gitmeyeceğini söylemişti.