Can Yaman’ın Demet Özdemir’siz rotası!

'Erkenci Kuş' dizisinin final yapmasının ardından tatil için yurt dışına gidecek olan Can Yaman, önce ailesi ile sonra da arkadaşlarıyla tatil keyfi yapacak...

Takip Et:

Geçtiğimiz yıl yaz sezonunda başlayan ‘Erkenci Kuş’ dizisi büyük ilgi görmesinin ardından kış sezonunda da yayınlanmaya devam etmişti. Hem Türkiye hem de yurt dışında geniş bir izleyici kitlesine ulaşan dizinin bu yıl sezon finali yapmayacağı açıklanmıştı. Fakat bu açıklamadan kısa süre sonra final kararı alındı ve dizi önceki günlerde ekran macerasına son verdi.

DİZİYİ CAN VE DEMET Mİ BİTİRDİ

Can Yaman ve Demet Özdemir’in ayrıldığı ve sette birbirlerinin yüzüne bakmadıkları konuşulurken dizinin final yapması, ‘Erkenci Kuş’u Can-Demet ayrılığı bitirdi dedikodularının çıkmasına sebep oldu.

CAN YAMAN’IN ÖNCELİĞİ AİLESİ

Geçtiğimiz aylarda Demet Özdemir ile Maldivler’de tatil yapan Can Yaman, dizisinin final yapmasının ardından soluğu yine yurt dışında alacak. Annesi ve babasıyla İtalya’da turistik bir gezi yapacak olan yakışıklı oyuncu, daha sonra arkadaşları ile İspanya ve Portekiz’in de tatilin keyfini çıkaracak.