Can Yaman’ı sinirlendiren iddia!

Oyuncu Can Yaman önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Ayaküstü magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Yaman’a hayranları yoğun ilgi gösterdi…

Takip Et:

Dolunay ve Erkenci Kuş gibi dizilerle yıldızı parlayan oyuncu Can Yaman’ın popülerliği gün geçtikçe artıyor. Dizisinin final yapmasının ardından tatil için rotasını İtalya’ya çeviren Can Yaman, İtalyan hayranlarının sevgi seli ile karşılaştı. Napoli’de kaldığı otelin önü her gün sevenleri tarafından sarılan yakışıklı oyuncu, hayranlarının ilgisine karşılık vererek herkesle fotoğraf çektirmeye çalıştı. Yaman o anları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

AVRUPA’YA GEZMEYE GİTMİYOR

Yurtdışında tanınırlığının artmasının ardından uluslararası başarılara da imza atmaya başlayan ünlü oyuncu, ilerleyen günlerde Avrupa’nın birçok şehrine katılarak buralarda düzenlenen etkinliklerde boy gösterecek.

“NEDEN ÇAMUR ATMAYA ÇALIŞIYORLAR?”

Önceki gün Bebek’te bir mekandan çıkıp taksi bekleyen Can Yaman, gazetecileri sorularını yanıtladı. İtalya’da hayranlarının yoğun ilgisini karşısında şaşırdığı ifade eden Yaman, “Otelin önünde tezahürat yapmalarını beklemiyordum” dedi. Yaman, orada toplanan kalabalığı para ile ajanstan getirilmiş insanlar olduğu iddialarını duyunca ise öfkelendi. Yaman, “Kıskançlık içeren ifadeler, neden hep çamur atmaya çalışılıyor?” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu, taksi beklediği süre içerisinde etrafı hayranları tarafından sarıldı. Yaman kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmayarak, poz verdi. Yakışıklı oyuncunun antrenmana yetişmeye çalıştığı öğrenildi.