Can Yaman’ı Bebek’te buldular!

Erkenci Kuş’un Can Divit’i Can Yaman’a hayranları tarafından gösterilen yoğun ilgi göstermeye devam ediyor...

Takip Et:

Yer aldığı dizilerle adını yurtdışında da duyurmayı başaran Can Yaman’ın yükselişi hız kesmiyor. Avukatlık yaparken bir anda kendisini setlerde bulan ve Gönül İşleri dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atan Yaman, uzun yıllardır ara vermeden birçok projede bulunarak adından söz ettirdi. Dolunay dizisinden sonra geçtiğimiz yıl yaz sezonunda Erkenci Kuş dizisinde oynamaya başlayan yakışıklı oyuncu, partneri Demet Özdemir ile yakaladığı uyumla dikkat çekmiş ve dizi hem Türkiye’de hem yurtdışında en çok izlenen Türk yapımlarından biri haline gelmişti.

Hayran sayısı her geçen gün katlanarak artan Can Yaman, önceki akşam sık sık görüntülendiği aynı zamanda evinin de bulunduğu bir mekanda arkadaşları ile buluştu. Ünlü oyuncunun Bebek’te olduğunu öğrenen sevenleri Can Yaman’ın bulunduğu mekanının önünde adeta nöbet tuttu. Oyuncuyu görmek ve fotoğraf çektirmek için saatlerce mekanının yakınlarında bekleyen Can Yaman’ın hayranları oyuncunun mekandan çıkmasıyla amaçlarına ulaştı. Uzun süre fanları ile fotoğraf çektiren yakışıklı oyuncu, kimseyi kırmadı.

Can Yaman’ın Bebek’te yaşadığını bilen hayranları sürekli olarak ünlü oyuncuyu görebilmek için semte gidiyor. Yaman’ın Türk hayranlarının yanı sıra yabancı hayranları da bu yolu izliyor.