Medya

Can Yaman’dan uluslararası başarı!

Geçtiğimiz yılın yaz sezonundan bu yana ekranda olan ‘Erkenci Kuş’ dizisi sayesinde başroller Can Yaman ve Demet Özdemir’in yıldızı parlamıştı. Dizinin final yapmasının ardından tatile İtalya’ya giden Yaman, İtalyan hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaşmıştı. Her gün hayranlarının otelin önünde yoğun bir kalabalık oluşturmasından memnun olan Can Yaman’a bir sevindirici haber de Amerika’dan geldi.

2019’UN EN İYİ TV ERKEK OYUNCUSU

ENews’in düzenlediği ankette Can Yaman, birçok yabancı oyuncuyu geride bırakarak 2019’un En İyi TV Erkek Oyuncu (TV’s Top Leading Man) seçildi. Herkese açık olarak gerçekleştirilen ankette yakışıklı oyuncunun hayranları yoğun ilgi gösterdi.

JENSEN ACKLES’A BÜYÜK FARK ATTI

Cünyada büyük ses getiren Supernatural dizisinin başrol oyuncusu Jensen Ackles ile finale kalan Can Yaman, hayranlarının desteği ile 4 yıldır birinci olan yıldız oyuncuya fark atarak kazandı. Yaman, oyların yüzde 90,1’ini alarak büyük bir farka imza attı. Can Yaman’ın aynı listede yarıştığı  64 yabancı oyuncu içerisinde Game of Thrones dizisinde yer alan aktör Kit Harrington de vardı. Can Yaman, başarısını 5.2 milyon takipçili Instagram hesabından paylaştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı