Can Yaman’dan kadın hayranına şoke eden cevap!

Geçtiğimiz günlerde İspanya'da bir televizyon kanalında yayınlanan programa katılan Can Yaman'ın, seyirciler arasında bulunan bir hayranının sorusuna verdiği cevap herkesi şaşırttı...

İtalya ve Yunanistan’ın ardından İspanya’ya giden ve havalimanında 2 bin hayranı tarafından karşılanan Can Yaman, uzun süre magazin gündeminden düşmemişti. Yurtdışındaki hayran kalabalığının pr çalışması olduğu iddia edenlere sert sözlerle yanıt veren ünlü oyuncunun son dönemde yaptığı açıklamalar manşetleri süslüyor.

İspanya’da katıldığı bir televizyon bir kadın seyirci Can Yaman’a İspanyolca olarak “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz, ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?” şeklinde bi soru yöneltti. Tercümanın çevirdiği soruya cevap veren Can Yaman ise eliyle stüdyonun arka tarafını göstererek “Arka odaya geçelim, göstereyim” cevabını verdi. Yaman’ın verdiği cevap karşısında büyük şaşkınlık yaşayan tercüman ise “Çevireyim mi?” diye sordu. Gülerek karşılık veren Yaman ise, tercümana “Hayır” dedi.