Can Yaman’dan iddialara yanıt!

Şu sıralar İtalya'da olan oyuncu Can Yaman, İtalyanların kendisine olan ilgisi hakkında açıklamada bulundu...

Takip Et:

Geçtiğimiz haftalarda ekranlara veda eden ‘Erkenci Kuş’ dizisinin yıldız oyuncusu Can Yaman, dizinin final yapmasının ardından partneri ve adının aşk dedikodularına karıştığı Demet Özdemir ile birlikte Marmaris’te tatil yapmıştı. Sosyal medya paylaşımları ile aynı yerde tatil yaptıkları anlaşılan ikiliden Demet Özdemir daha sonra Yalıkavak’ta bir ev kiralamış ve burada Kaan Yıldırım ile görüntülenmişti. Can Yaman ise rotasını yurt dışına çevirmişti.

“İTALYA’DA BU KADAR SEVİLMEMİN SEBEBİ; DOLUNAY”

Şu sıralar İtalya’da bulunan yakışıklı oyuncu, Instagram hesabı üzerinden İtalyanların kendisine gösterdiği yoğun ilgiyi paylaşmayı ihmal etmiyor. Bu paylaşımlara inanmayan bir kısım sosyal medya kullanıcıları Yaman’ın para ile insanları otelin önüne topladığını bile iddia etti.

Bu iddialar sonrası bir açıklama yapan ünlü oyuncu, bu ilginin ‘Dolunay’ dizisi sayesinde olduğunu şu sözlerle anlattı:

“Bu arada İtalya’da bu kadar sevilmemin başlıca sebebi, şu anda televizyonda yayınlanmakta olan önceki dizim ‘Dolunay’. ‘Erkenci Kuş’ şu anda burada YouTube’dan altyazılı bir şekilde takip ediliyor ve daha az biliniyor. Umarım ‘Dolunay’ gibi o da kısa bir süre içerisinde televizyonda olur.”