Magazin

Can Yaman’a sert sözler: “Senin karısını döven adamdan ne farkın kaldı?”

Cengiz Semercioğlu’na röportaj veren Can Yaman’ın “Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzdem problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; Libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı.” sözleri sosyal medyada olay olmuştu.

SELEN SOYDER’DEN CAN YAMAN’A GÖNDERME

Bu sözlerin ardından Yaman’ın davalık olduğu eski partneri Selen Soyder, sosyal medyadan bir göndermede bulundu. Soyder, eşi Oren Frances ile olan fotoğrafını “Çok şükür ki bugüne bugün libidosu düşük snop bir kadınım falan filan” notuyla paylaştı. Soyder, daha sonra yazdıklarını sildi.

“İTİCİ BULUNMASININ TEMEL NEDENİ…”

Ahmet Hakan’ın bugünkü köşe yazısının konusu da Can Yaman’dı. Köşe yazarı Can Yaman’a sosyal medyadan gelen eleştiriler hakkında şunları söyledi:

“Düşündüm durdum: “Acaba neden? Neden böyle itici bulunuyor?” falan diye… Ve nihayet sonunda buldum nedeni: Bu genç adam… Henüz pek hamken… “Piştim ulan ben” tafrası yayıyor her tarafından buram buram. İtici bulunmasının en temel nedeni galiba kendisinden yayılan bu tafra…”

Tuba Ünsal da meslektaşı Can Yaman hakkında sert bir yazı kaleme aldı. Can Yaman’a “Senin karısını döven adamdan ne farkın kaldı? Zihniyet aynı…” sözleriyle seslenen Tuba Ünsal, şunları yazdı:

İlgili Haberler

Başa dön tuşu