Can Yaman’a övgülerini sıraladı!

Hülya Avşar, daha önce verdiği bir röportajda Can Yaman hakkında söylediği sözlere yanıt veren ünlü oyuncu hakkında konuştu...

Takip Et:

Şöhret olduğu ilk günden bu yana magazin dünyasında en çok gündem olan isimlerin başında Hülya Avşar geliyor. Her dönem girdiği polemikler ve açıklamalarıyla adından söz ettirmeyi başaran Avşar Kızı, yeniden gündemde. Önceki günlerde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Avşar, yeni nesil oyuncular hakkında yorumu sorulunca Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuğunu beğendiğini, Burak Özçivit ve Can Yaman’ı da yakışıklı bulduğunu söylemişti. Can Yaman, Hülya Avşar’ın bu açıklamasının ardından bir yanıt vermiş ve “Hülya Hanım’ın bir bildiği, gördüğü vardır.” demişti.

“CAN YAMAN DA İŞ VAR!”

Dün akşam kızı Zehra ile birlikte Arnavutköy’de bir balıkçıda yemek yiyen Hülya Avşar, çıkışta gazetecilerin karşısındaydı. Her zaman olduğu gibi muzip tavırlarıyla dikkat çeken Avşar Kızı, Can Yaman hakkında söylediği sözlere açıklık getirdi. Yaman’ın kendisine verdiği cevabı da değerlendiren Avşar şunları söyledi:

“Yakışıklılıkları oyunculuklarının önüne geçiyor. Daha zamanları var. Ben de aynı şeyleri yaşadım. ‘Oyunculukları iyi değil’ gibi şeyler zaten söylemem, heves kırmam. Kıvanç onlardan önce başladığı için Kıvanç’ın daha önde olması normal. Can da çok uyanıkmış yalnız. Çok güzel bir cevap vermiş. Aferin Can, sende iş var.”

Özellikle Erkenci Kuş dizisi ile ününe ün katan ve yurtdışında da birçok hayranı bulunan Can Yaman, oyunculuğunun yanı sıra fiziği ile de çok konuşuluyor. Ünlü oyuncunun geçtiğimiz haftalarda İtalya’da kaldığı otelin terasında verdiği poz günlerce konuşulmuştu. Kaslarıyla adeta şov yapan Can Yaman hakkında birçok ünlü isim de yorum yapmıştı.