Magazin

Can Yaman’a bir yorum da Onur Tuna’dan!

Bu sezona damga vuran dizi Mucize Doktor’un oyuncu kadrosu ve tüm ekip önceki gün bir yemekte bir araya geldi. Perşembe günleri reyting listelerinde zirveyi kimseye bırakmayan Mucize Doktor ekibi başarılarını hep birlikte kutladı. Geceye katılanlar arasında Mucize Doktor Ali Vefa’nın hocası Doktor Ferman’ı canlandıran oyuncu Onur Tuna da vardı. Kameraların karşısına geçen Onur Tuna magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

“CAN YAMAN’LA ‘MERHABA’M BİLE YOK!”

Yakışıklı oyuncuya, meslektaşı Can Yaman’a yurtdışında gösterilen ilgi de soruldu. Tuna, Yaman hakkında şunları söyledi:

“Can Yaman’ı tanımıyorum. Bir ‘merhaba’m bile yok. Neden mutlu olur bir insan onu bilemem, o da o şekilde mutlu diye düşünüyorum. O şekilde yaşamaya devam edebilir. Hiç tanımıyorum kendisini gerçekten o yüzden bir yorum yapmak istemiyorum.”

Daha fazla yorum yapmak istemeyen ünlü oyuncu, “Eğlenmeye geldik. Oyunculuk yapıyoruz ve bir şekilde bir reaksiyon alıyoruz. O reaksiyondan dolayı da çok mutluyuz.” şeklinde konuştu. Önceki günlerde Yangın Yeri isimli bir şarkı çıkaran Tuna, şarkısını gelen yorumlar hakkında ise “Gelen tepkiler çok güzel. Müzik benim için uzun yıllardan beri var. Ama tabi oyunculuk birinci planda her zaman.” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu