Can Yaman ve Demet Özdemir’den ‘Çarpışma’ dizisine selam!

Can Yaman ve Demet Özdemir'den, Kıvanç ve Elçin'li Çarpışma dizisine komik gönderme...

0

Geçtiğimiz günlerde Show TV’de ekrana gelen ‘Çarpışma‘ dizisinin erken final yapıp, yayından kaldırılacağı öne sürülmüştü. Bunun üzerine dizinin yapımını üstlenen ‘Ay Yapım’dan manidar bir açıklama gelmişti. Rakip firmanın dizisi Erkenci Kuş’un başrol oyuncuları Can Yaman ve Demet Özdemir‘den o açıklamaya atıfta bulunan esprili sözler geldi.

Ay Yapım, resmi hesabında Çarpışma dizisinin yeni bölümünün çok heyecanlı olduğu, hatta bir sonraki bölümün daha da heyecanlı olduğu belirtilmişti. Yani, bu şekilde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu ve Onur Saylak gibi isimlerin rol aldığı dizinin devam edeceği duyurulmuştu. Bu ilginç mesaja Can Yaman’dan şaşırtıcı bir karşılık geldi.

CAN VE DEMET’TEN HERKESİ GÜLDÜREN GÖNDERME!
Can Yaman, Star TV’de ekrana gelen ‘Erkenci Kuş’ dizisinin yeni bölümünün çok iyi olduğunu, bir sonraki bölümün de ondan bile iyi olduğunu yazdı. Dizideki rol arkadaşı Demet Özdemir de bu esprili sözlere karşılıksız kalmadı. Güzel oyuncu, işi biraz daha abartıp ondan sonraki iki bölümü çekmedikleri halde daha da iyi olduğunu söyledi. İki sempatik oyuncu, bu mesajlarıyla hem kinayeli hem de şaka dozu yerinde bir şekilde adeta ‘Çarpışma’ dizisindeki meslektaşlarına selam göndermiş oldu.

‘ÇARPIŞMA’ DİZİSİ SALLANTIDA AMA ‘ERKENCİ KUŞ’ İÇİN FİNAL GÖZÜKMÜYOR!
Dizi sektöründeki çalışma şartlarının ağırlığı ve sürelerin uzun olmasının yanı sıra, reklamverenlerin sadece reytingi yüksek dizilere destek vermesi sebebiyle birçok yapım erken final yapabiliyor. Show TV yönetiminin de bu sebeple ‘Çarpışma’ dizisini yayından kaldırılacağı iddia edilmişti. Ne var ki, yapım şirketi söylentileri reddetti ama medya kulisleri o açıklamadan sonra da pek tatmin olmuş görünmüyor. Erkenci Kuş ise, tam aksine aldığı yüksek izlenme oranları sayesinde yoluna devam ediyor ve sezonu kazasız atlatmasına kesin gözüyle bakılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here