Magazin

Can Yaman ve Aslışah Alkoçlar bir kez daha birlikte görüntülendi!

‘Erkenci Kuş’ dizisinin yıldız oyuncusu Can Yaman’ın adı dizinin başladığı ilk günden bu yana partneri Demet Özdemir ile birlikte anılıyor. İkilinin sevgililer gününü beraber geçirmesi ve aileleriyle hep birlikte vakit geçirmeleri bu iddiaların ortaya atılmasına sebep olmuştu. Bu zamana kadar ne Can Yaman ne de Demet Özdemir, bu iddialar hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Oysa ki iki ünlü oyuncu da başkaları ile isimleri anılmaya başlayınca ilk ağızdan yalanlama yayınlıyor.

‘Erkenci Kuş’un final yapmasının ardında birlikte Marmaris’te tatil yapan Yaman ve Özdemir’i sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar ele vermişti. İki oyuncu aynı manzaradan paylaşım yapınca birlikte tatil yaptıkları ortaya çıkmıştı. Bu tatil sonrası Bodrum’a giden Demet Özdemir’in adı Kaan Yıldırım ile anılmaya başlamış ve ikili Özdemir’in yazlığının havuzunda hem gün içerisinde hem de gece görüntülenmişti. Demet Özdemir çıkan aşk haberlerini yalanlamıştı. İtalya’ya tatile giden Can Yaman’ın ise adı yabancı bir modelle anılmıştı fakat yakışıklı oyuncu Türkiye’ye döndüğünde aşk iddiasını yalanlamıştı.

‘CAN VE ASLIŞAH ARASINDA YENİ BİR AŞK DOĞDU’ İDDİASI

Önceki hafta Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar’da birlikte Bebek’te bulunan bir mekanda görüntülenen Can Yaman, dün akşam saatlerinde de Aslışah Alkoçlar’ın yanındaydı. İkili bir mekanda Yaman’ın hayranı tarafından görüntülendi. Yaman ve Alkoçlar’ın yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

Aslışah Alkoçlar, aşk haberlerinin ilk çıktığı günlerde bir açıklama yaparak Can Yaman ile sevgili olmadıkları, ünlü oyuncunun arkadaşı olduğunu söylemişti. Sosyetik güzel, kalbinin boş olduğunu, hayatında kimsenin olmadığını da ifade etmişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu