Magazin

Can Yaman sevgisi sınır tanımadı!

Gönül İşleri dizisinde canlandırdığı Bedir karakteri ile oyunculuğa adım atan Can Yaman; İnadına Aşk’ta Yalın Aras, Dolunay’da Ferit, Erkenci Kuş’ta Can Divit karakterlerine hayat vermişti. Şu sıralar eski partneri Özge Gürel ile yeniden bir araya gelerek Bay Yanlış dizisinde oynayan ünlü oyuncunun hem Türkiye’de hem de yurt dışında binlerce hayranı bulunuyor. Dolunay ve Erkenci Kuş dizileri ile yurt dışına açılan Yaman, özellikle İtalya ve İspanya’da çok seviliyor. Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz yıl birkaç kez İtalya, İspanya ve Yunanistan’a gitmiş ve bu ülkelerde Hollywood yıldızı gibi karşılanmıştı. Yaman’ın kadın hayranları havalimanları ve ünlü oyuncunun kaldığı otelin önünde izdiham yaratmıştı. Can Yaman’a bu ilginin reklam çalışması olduğunu iddia edenler de olmuştu. Yaman bu iddiaları sert bir dille yalanlamıştı.

İSPANYOL HAYRAN, EVİNİN HER YERİNİ CAN YAMAN İLE DONATTI!

Reklam iddialarına cevap niteliğinde bir olay yaşandı. Can Yaman’ın İspanya’da yaşayan bir hayranı, ünlü oyuncuya sevgisini evine taşıdı ve evinin her köşesini Can Yaman fotoğrafları ile doldurdu. İspanyol kadın bununla da yetinmedi, binanın dış cephesine de Yaman’ın resmini yaptırdı. Oyuncunun kartanotini de evin baş köşesine yerleştirdi. Yaman’ın çılgın hayranının yaptıkları bugün sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Can Yaman’ın sıkı hayranları İspanyol kadının yaptıklarını beğendiklerini söylerken birçok sosyal medya kullanıcı “Bu kadar hayranlık fazla!” yorumunda bulundu. Can Yaman, İspanyol hayranının yaptıkları hakkında henüz bir yorum yapmadı.

Koronavirüs günlerini evine kapanıp spor yaparak geçiren Can Yaman, bu süreci iyi değerlendirmiş ve İspanyolca öğrenmeye başlamıştı. İtalyan Lisesi mezunu olduğu için iyi derece de İtalyanca bilen ünlü oyuncu, karantina sürecinde İspanyolcasını da ilerletti. Yaman, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden İspanyolca olarak “Artık İspanyol hayranlarımı neredeyse tamamen anlıyorum. Umarım gelecekte İspanyol röportajlar yapacağız” yazmıştı. Can Yaman’ın bu mesajı binlerce yorum almıştı.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda İtalya‘nın Canale5 televizyonunda yayınlanan ve Can Yaman‘ın konuk olarak katıldığı program 4 milyon seyirci tarafından izlenmiş ve bir rekora imza atılmıştı. Program yüzde 24 ile reyting rekoru kırdı. Programın sunucusu Barbara d’Urso sosyal medya üzerinden Can Yaman‘ın hayranlarına teşekkür etmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu