Magazin

Can Yaman o iddialara isyan etti!

Türkiye kadar yurtdışında da geniş bir hayran kitlesi bulunan Can Yaman, İtalya ve Yunanistan’ın ardından bir televizyon şovuna katılmak için İspanya’ya gitti. Madrid’te Can Yaman’ı karşılamak için 2000 bin kişi toplandı. Can Yaman o anlarda çekilmiş bir videoyu Instagram hesabından paylaşmıştı. Sosyal medyada paylaşılan diğer videolarda havalimanında kalabalık arasında bulunan bir kişinin karşılamaya gelenleri yönlendirmesi dikkat çekti. Bu görüntüler karşılamaya gelenlerin cast ajansı tarafından getirildiği’ iddialarını bir kez daha gündeme taşıdı. Can Yaman, ortaya atılan iddiaların ardından 2. Sayfa programına özel açıklama yaptı. Yaman şunları söyledi:

“Çok üzücü gerçekten İnsanların matematik hesabı da yok! 2000 kişiye en ucuzundan 100 euro versem 200 bin euro…  Bunu günlerce yaptığımı düşün. Polisi de satın aldım herhalde. Onlara da para verdim. Medyaya da. 3 milyon euro falan mı harcadım ben şimdi? Bebek’e de topluyorum ben herkesi. Allah akıl fikir versin herkese. Yine de kalbim temiz.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu