Medya

Can Yaman müjdeyi verdi!

Son dönemin en çok konuşulan oyuncularından Can Yaman’ın attığı adım haber oluyor. Geçtiğimiz sezon Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemir ile birlikte rol alan yakışıklı oyuncu, dizi sayesinde ününe ün katmıştı. Yurt dışında da tanınır bir hale gelen Yaman, gittiği İtalya ve Yunanistan’da dünya yıldızı gibi karşılanmıştı. Özellikle Can Yaman’ın İtalyan hayranları ilk seyahatinde gittiği Napoli’de ünlü oyuncunun kaldığı otelin önünde adeta kamp kurmuştu. Çoğunluğu genç kızlardan oluşan gruplar günlerce yakışıklı oyuncuya ulaşabilmeye çalıştı. Yunanistan da da İtalya’da olduğu gibi yoğun ilgi gören Can Yaman, burada çeşitli televizyon programlarına konuk oldu.

YENİ DİZİSİ 2020 MART’TA

Günden gün popülaritesi artan Can Yaman, Erkenci Kuş’tan sonra televizyonda ara vermek istemiyor. 2020 Ocak’ta bedelli askerlik kapsamında 21 gün vatani görevini yapacak olan Yaman, mart ayı itibariyle yeni dizisine başlayacağını duyurdu. Erkenci Kuş’ta birlikte çalıştığı yapımcı Faruk Turgut ile yeni bir dizi çekecek olan Can Yaman, bu kez romantik komedi ile ekranda olmayacağını söyledi. Ünlü oyuncu, yeni dizisinde yine aşkın ön planda olacağını dile getirdi. Can Yaman hayranları ünlü oyuncunun yeni projesini merakla beklemeye başladı.

Oyuncunun sevenlerinin en çok merak ettiği konu ise Can Yaman’ın partnerinin kim olacağı… Son olarak Erkenci Kuş’ta Demet Özdemir ile birlikte oynayan Yaman, Özdemir ve kendisinin gelmiş geçmiş en iyi dizi çiftlerinden biri olarak gördüğünü söylemişti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı