Medya

Can Yaman, Kıvanç Tatlıtuğ’u geride bıraktı!

Geçtiğimiz sezon ekran hayatına başlayan ‘Erkenci Kuş’ dizisinde adının aşk dedikodularına karıştığı Demet Özdemir ile başrolü paylaşan Can Yaman, dizi sayesinde geniş bir hayran kitlesine ulaştı. İtalya’da kaldığı otelin önüne gelen hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan yakışıklı oyuncu, o anları sosyal medya hesabından paylaşıp, sevenlerine teşekkür etmişti.

Can Yaman, IMDb Starmetre sonuçlarına göre 11 milyondan fazla oyuncu arasında 2281’inci  oldu. Yaman, bu sonuçla hem kendi kariyerindeki en iyi sıralamayı elde etti hem de Türk oyuncular arasında birinciliği göğüsledi.

DEMET ÖZDEMİR DE AYNI LİSTEDE

Türk oyuncular arasında Cam Yaman’dan sonra ikinciliği Kıvanç Tatlıtuğ elde etti. Yaman, bu sıralamasıyla Engin Altan Düzyatan, Çağatay Ulusoy, Burak Özçivit gibi diğer ünlü oyuncuları da arkasında bırakmış oldu. Can Yaman’ın eski partneri Demet Özdemir ise 8’inci sırada yer aldı.

IMDb Starmetre’de Türk oyuncuların sıralaması şu şekilde:

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu