Can Yaman, İtalya’dan gelen teklifi kabul etmedi!

İtalya'da yayınlanacak olan Survivor yarışmasında yardımcı sunuculuk yapması için teklif giden Can Yaman, gelen bu teklifi kabul etmedi...

Takip Et:

Demet Özdemir’le birlikte başrolünde yer aldığı Erkenci Kuş dizisi ile ününe ün katan ve yurtdışında da çok tanınan bir oyuncu haline gelen Can Yaman, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röpordajda imza attığı açıklamalarla olay yaratmıştı. Libido çıkışıyla magazin gündemine oturan ünlü oyuncu, sosyal medyada birçok olumsuz yorum almıştı. Açıklamaları ile uzun süre konuşulan Can Yaman‘a yapımcı Faruk Turgut‘tan konuşma yasağı gelmişti. Mart ayında yayınlanacak olan dizisi eylül ayına ertelenen yakışıklı oyuncu, bir anda ortalardan kaybolmuştu.

Geçtiğimiz ay  askere giden ve bedelli askerlik kapsamında askerliğini yapan Can Yaman, askerden döndü. İtalya‘da yayınlanan Survivor‘dan sunuculuk teklifi aldığı konuşulan Can Yaman, bu teklifi kabul etmedi. Sözleşme noktasına gelindiğinde yakışıklı oyuncuya yardımcı sunuculuk teklifi yapıldığı, Can Yaman‘ın da bunu kabul etmediği öğrenildi.