Can Yaman, İspanya’nın en gözde erkeği!

Ertuğrul Özkök, Can Yaman ile ilgili bir yazı kaleme alarak, ünlü oyuncunun İspanya'da çok hayranı olduğunu ve havalimanındaki görüntülerin reklam çalışması olmadığını söyledi...

Son dönemin en çok konuşulan oyuncularından biri olan Can Yaman‘ın bir televizyon programına katılmak için gittiği İspanya‘da 2 bin kadın hayranı tarafından karşılanması uzun süre magazin gündeminden düşmemişti. Bugün Can Yaman ile ilgili bir yazı kaleme alan Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, Can Yaman‘ın İspanya’ın en gözde erkeği olduğunu yazdı. Özkök‘ün köşe yazısı şu şekilde:

“Geçen hafta sonu Barcelona-Deportivo Alaves maçını seyretmek için Barcelona’ya gittim. Akşam yemekte masada, erkek giyim sektöründen 4 İspanya vatandaşı vardı.

Biri Katalan, ikisi Bask, biri Galiçyalı… Bir ara konu erkek giyiminde yeni manken trendlerine gelince Can Yaman’ın adı geçti. Merak ettiğim bir soruyu sordum.

Gazetelerde Can Yaman İspanya’ya gittiğinde onu karşılayan, otelinin önüne gelen kadın kalabalığı görünce itiraf edeyim ben pazarlama amacıyla toplama gibi bir duyguya kapılmıştım.

Masadaki 4 İspanyalı da aynı cevabı verdi:

“Hayır kesinlikle doğru. Şu an İspanya’da kadınlar nezdinde en gözde erkek Can Yaman” dediler. Vallahi aynen böyle dediler. Ayrıca hepsi Can Yaman’ı benden daha iyi tanıyorlardı.”