Can Yaman ile birlikte anılan Aslışah Alkoçlar, sosyal medyaya küstü!

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, 500 bin takipçili Instagram hesabını neden kapattığını "Instagram’da herkes çok güzel. Ben böyle bir girdabın içine girmek istemedim." sözleri ile açıkladı...

Takip Et:

Geçtiğimiz günlerde Bebek’te bulunan bir mekanda yakılıklı oyuncu Can Yaman ile görüntülenen Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar, hayatında kimse olmadığını ve Can Yaman ile de arkadaş olduklarını söyledi. Bir süre Amerika’da aşçılık üzerine eğitim alan Aslışah Alkoçlar, kariyerini bu yönde geliştireceğini ve şu sıralar işi ile ilgilendiğini ifade etti.

“REKLAM TEKLİFLERİNİ SOSYAL MEDYA YÜZÜNDEN REDDEDİYORUM!”

Uzun süredir sosyal medyada sadece arkadaşlarının olduğu bir Instagram hesabı kullanan sosyetik güzel, daha önce kullandığı 500 bin takipçili hesabını neden kapattığını şu sözlerle anlattı:

“Instagram’da herkes çok güzel. Ben böyle bir girdabın içine girmek istemedim. Çünkü bir baktım kendime ‘Ben müthiş bir şeyim’ demeye başladım. Ben o değilim ben doğal kızım. Reklam görüşmeleri için gittiğimde bile bana sosyal medyanı açacaksın diye şart koyuyorlar. Öyle olunca yine de açmıyorum teklifi kabul etmiyorum”