Can Yaman ile aşk yok!

Aslışah Alkoçlar, Can Yaman ile aşk yaşadığı yönünde çıkan dedikoduları yalanladı...

En uzun ilişkisini sosyetik iş insanı Hakan Sabancı ile yaşayan Aslışah Alkoçlar, son olarak Altuğ Leblebici ile birlikteydi. 1 yıla yakın aşk yaşayan ikili geçtiğimiz aylarda yollarını ayırmıştı. Bir süredir gönlü boş olan Aslışah Alkoçlar, birkaç kez Bebek’te Can Yaman ile birlikte eğlenirken görülmüştü. Aynı mekanda bulunan diğer insanlar tarafından görüntüleri çekilen ikiliden Can Yaman sessizliğini korurken Aslışah Alkoçlar bir keza daha yakışıklı oyuncu ile aşk yaşadığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

ASLIŞAH AŞK İDDİASINI BİR KEZ DAHA YALANLADI

Daha önce ünlülerin uğrak yeri olarak bilinen bir mekanda birlikte eğlenen Aslışah Alkoçlar ve Can Yaman ikilisi mekandan ayrı ayrı ayrılmıştı. Aslışah Alkoçlar, mekan çıkışı Can Yaman ile birlikte eğlendiği hatırlatılınca arkadaş olduklarını söylemişti. Can Yaman ise önceki günlerde verdiği röportajda adının sürekli farklı biriyle aşk yaşadığı yönünde çıkan haberlere konu olmasına sitem etmişti.

Uzun süre Erkenci Kuş dizisinde birlikte oynadığı partneri Demet Özdemir ile birlikte olduğu haberleri ile magazin gündeminde olan Can Yaman, bu iddiayı başlarda reddetse de son zamanlarda konuşmak istemiyordu. İkilinin dizinin final yapmasının ardından birlikte tatile çıktığı sosyal medya paylaşımlarından ortaya çıkmıştı. Can Yaman’ın yanından Bodrum’a geçen Demet Özdemir burada kiraladığı yazlığın bahçesinde bir diğer ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile görüntülenmişti. İki ünlü oyuncu da aşk yaşadıkları haberlerini yaptıkları açıklamalarla yalanlamıştı. İtalya’ya giden Can Yaman’ın ise İtalyan bir güzelle yakınlaşttığı konuşuluyordu.