Magazin

Can Yaman iddialara tepki gösterdi!

Avukatlık yaparken biranda kendisini Gönül İşleri isimli dizinin setinde bulan ve oyunculuğa adım atan Can Yaman, yıllar içerisinde oyunculuk anlamında büyük bir yol katetti. 5 yıldır aralıksız setlerde olan yakışıklı oyuncu Gönül İşleri’nden sonra İnadına Aşk ve Dolunay dizilerinde yer almıştı. Son olarak Erkenci Kuş’ta başrol olan oyuncunun ünü ülke sınırlarını aştı. Önceki günlerde İtalya’ya giden Can Yaman burada bir dünya yıldızı gibi ağırlanmıştı. Yaman’ın İtalyan hayranları günlerce ünlü oyuncunun kaldığı otelin önünde nöbet tutmuştu. Can Yaman o anları 5 milyon takipçili Instagram hesabından yayınlayıp İtalyan hayranlarına teşekkür etmişti.

CAN YAMAN’IN HEM KARİYERİ HEM DE AŞK HAYATI GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Popülaritesi gün geçtikçe artan Can Yaman’ın aşk hayatı hakkında da hemen hemen her gün yeni bir haber çıkıyor. 1 yıldır adı Erkenci Kuş dizisindeki partneri Demet Özdemir ile anılan Can Yaman, geçtiğimiz günlerde sosyetik isim Aslışah Alkoçlar’la objektiflere yansımıştı. Alkoçlar, Yaman ile arkadaş olduklarını söylemişti. Türkiye’de adı Aslışah Alkoçlar’la anılan yakışıklı oyuncunun İtalya’da olduğu dönemde Napoli’de yaşayan bir modelle yakınlaştığı da iddia edilmişti.

Sık sık evinin bulunduğu Bebek’te görüntülenen Can Yaman, önceki akşam evine girerken magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Muhabirler tarafından yöneltilen aşk sorularını yanıtlayan Yaman, sürekli olarak adının başka bir isimle aşk dedikodularına karışmasından rahatsız olduğunu söyledi. Arkadaşları ile buluşup, evine döndüğünden bahseden ünlü oyuncunun keyifli halleri de gözlerden kaçmadı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu