Medya

Can Yaman için arayış sürüyor!

Erkenci Kuş dizisi ile hem Türkiye hem de yurtdışında hayran kitlesini ikiye katlayan oyuncu Can Yaman, kariyerine başladığı ilk günden bu yana hiç ara vermeden dizi yapmaya devam ediyor. Bu kuralını bozmayacak olan oyuncu Erkenci Kuş’un final yapmasının ardından yapımcı Faruk Turgut ile yeni bir proje için masaya oturdu. Ocak 2020’de askere gidecek olan yakışıklı oyuncu, askerden döner dönmez yeni dizisinin hazırlıklarına başlayacak. Yaman, mart ayı itibariyle ekranlarda olacak.

4 ÜNLÜ OYUNCUNUN ADI GEÇİYOR

Erkenci Kuş’taki partneri Demet Özdemir’le güzel bir uyum yakalayan Can Yaman’ın yeni dizisindeki partneri şimdiden merak konusu oldu. Can Yaman ile birlikte oynaması için 4 kadın oyuncunun adı geçiyor. Bu sezon yeni bir projede olmadıkları bilinen Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Bensu Soral ve Melisa Şenolsun’un Can Yaman’ın partneri olabileceği konuşuluyor.

Can Yaman’ın partneri olması için adı geçen 4 güzel oyuncudan Elçin Sangu, son olarak Çarpışma dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte oynamıştı. Çarpışma’da Zeynep Tunç karakterine hayat veren ünlü oyuncunun dizisi reytingler yüzünden erken final yapmıştı. Melisa Aslı Pamuk da Elçin Sangu gibi Çarpışma dizisinde yer almıştı. Geçtiğimiz günlerde kendisine gelen teklifleri değerlendirdiğini söyleyen Bensu Soral’ın İçerde dizisi ile yıldızı parlamıştı. Genç oyuncu Melisa Şenolsun, son olarak televizyon ekranlarında değil Netflix dizisi Atiye’de boy gösterdi. İkinci sezonu şu sıralarda çekilen dizi henüz yayınlanmadı. Atiye’nin aralık ayında yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu