Can Yaman aylar sonra sessizliğini bozdu!

Libido açıklamasından sonra eleştiri oklarının hedefi haline gelen ve bir anda ortalardan kaybolan Can Yaman, askerlik dönüşü ilk kez görüntülendi...

Can Yaman, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röpordajda imza attığı açıklamalarla olay yaratmıştı. Libido çıkışıyla magazin gündemine oturan ünlü oyuncu, sosyal medyada birçok olumsuz yorum almıştı. Açıklamaları ile uzun süre konuşulan Can Yaman‘a yapımcı Faruk Turgut‘tan konuşma yasağı gelmişti. Mart ayında yayınlanacak olan dizisi eylül ayına ertelenen yakışıklı oyuncu, bir anda ortalardan kaybolmuştu.

Birkaç hafta önce askere giden ve bedelli askerlik kapsamında askerliğini yapan Can Yaman, uzun süreden sonra ilk kez röportaj verdi. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuşan Can Yaman, şunları söyledi:
“Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Libido kelimesi çok farklı yerlere giden bir kelimeymiş. Ders çıkarmış oldum. Hata insanlara mahsus… Ben o kelimeyi daha geniş ve kapsamlı bir anlamda kullanmak istemiştim. Dizide aşkı inandırıcı kılan, kimya, enerji ve uyumdan bahsetmek istemiştim ama konu çok farklı yerlere gitti. Bu kadar dallanıp budaklanacağı hiç tahmin etmedim. Dikkat etmem gerekirmiş.”