Magazin

Can Yaman, Aslışah’tan ayrılamıyor!

Son dönemin yıldızı en çok parlayan oyuncularından Can Yaman, oyunculuk kariyerinde basamakları emin adımlarla çıkmaya devam ediyor. Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da hatrı sayılır bir hayran kitlesi olan Can Yaman’ın özel hayatı adeta mercek altında. 1 yıl boyunca Erkenci Kuş dizisindeki partneri Demet Özdemir ile aşk yaşadığı konuşulan Yaman, uzun süre bu iddia hakkında konuşmaktan kaçındı. İkili, dizilerinin final yapmasının ardından birlikte tatile çıkmıştı.

BEBEK’TE BİR ARAYA GELİYORLAR


Birkaç ay önce gittiği İtalya’da hayranları tarafından dünya yıldızı gibi karşılanan ünlü oyuncunu burada İtalyan bir modelle yakınlaştığı iddia edilmişti. Türkiye’ye dönen Can Yaman, ilk kez eylül ayında Aslışah Alkoçlar’la bir mekanda eğlenirken hayranları tarafından görüntülenmişti. Eğlendikleri mekandan ayrı ayrı çıkan ikiliden Aslışah Alkoçlar, Can Yaman ile ilişki yaşadığı iddiasını yalanlamıştı. Sosyetik isim, ünlü oyuncu ile arkadaş olduklarını ifade etmişti. Sürekli olarak evinin bulunduğu Bebek’te objektiflere yansıyan Can Yaman, adının sürekli başka bir isimle anılmasından dolayı rahatsız olduğunu söylemişti.

Daha önce Bebek’te farklı mekanlarda birlikte görülen Can Yaman ve Aslışah Alkoçlar, bir kez daha yan yana objektiflere yansıdı. Dedikodulara aldırış etmeden magazin basınının uğrak noktası olan Bebek’te görüşen Can Yaman ve Aslışah Alkoçlar’ın ilişki yaşayıp yaşamadığı ise merak konusu oldu. Aslışah Alkoçlar’ın yakın çevresine Can Yaman hakkında konuştuğu ve ünlü oyuncunun kendisini beğendiği ve flört ettiklerini söylediği öne sürüldü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu