Magazin

Can Tanrıyar’ın oğlu Anılcan Tanrıyar’ın düğününe ünlü akını!

Uçankuş TV’nin sahibi ve deneyimli gazeteci Can Tanrıyar’ın küçük oğlu Uçankuş TV’nin genel müdürü Anılcan Tanrıyar, dün akşam Revna Alp ile Adile Sultan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Genç çiftin nikah şahitliğini ünlü modacı Nur Yerlitaş ve iş insanı Sadettin Saran yaptı.

DÜĞÜNDE ÜNLÜLER GEÇİDİ


Heyecan ve mutlulukları gözlerinden okunan çifti; yakın arkadaşları, aile dostları, akrabaları ve birbirinden ünlü isimler yalnız bırakmadı. Acun Ilıcalı, Seda Sayan, Oğulcan Engin, Bülent Ersoy, Lerzan Mutlu, Oktay Kaynarca, Alişan, Erkan Petekkaya, Ferhat Göçer-Ömür Gedik, Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı gibi isimlerin katıldığı düğünde birçok ünlü şarkıcı olunca sahnede onlara kaldı. Seda Sayan, Alişan ve Lerzan Mutlu davetlileri söylediği şarkılarla coşturdu.

BABA VE OĞULLARININ SARILMASI DÜĞÜNE DAMGA VURDU!

Sahnede mikrofonu eline alan Oktay Kaynarca’nın çağrısıyla kucaklaşan Can Tanrıyar ve oğulları Anılcan Tanrıyar-Oğulcan Tanrıyar, gecenin en anlamlı karesine de imza attı. Düğün sırasında konuşan usta televizyoncu Can Tanrıyar, “Bir oğlumu evlendirmiştim, şimdi de ömür oğlumu evlendiriyorum. Sıra babalarına geldi diyorum. Sıra eskiden babadan giderdi ama bunlar sınır tanımıyor, asi gençlik” diyerek evleneceği sinyalleri verdi.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu