Can Tanrıyar ve Tamar Oner nişanlandı!

Magazin haberciliğinin duayen ismi, ünlü televizyoncu Can Tanrıyar ve sosyetenin sevilen isimlerinden Tamar Oner, önceki akşam düzenlenen törenle evlilik yolunda ilk adımı attı...

Takip Et:

UçanKuş TV Yönetim Kurulu Başkanı ünlü televizyoncu Can Tanrıyar, Oner Müzik’in sahibi Haçik Oner’in büyük kızı, cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Tamar Oner ile bu akşam Oner ailesinin Acarkent’teki evinde yapılan törenle nişanlandı.

2019 Aralık ayından beri birlikte olan ancak sessiz sedasız bir beraberlik yaşayan Can Tanrıyar- Tamar Oner çifti, ilişkilerinde evlilik yolunda ilk adımı atmış oldu.  Pandemi nedeniyle sadece aile ve yakın dostlarının tanıklığında gerçekleşen nişan töreni öncesi Selim Soydan-Hülya Koçyiğit çifti, Oner ailesinden Can Tanrıyar için kız istedi. Ardından nişan törenine geçildi. Nişana Müge Anlı, Aziz Yıldırım, Polat Yağcı, Erol Köse, Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı gibi isimler katıldı.

Can Tanrıyar, mutluluğunu “Aşkı, huzuru, heyecanı Tamar’da buldum” sözleriyle dile getirdi. Tamar Oner de “Tanıştığımız gün birbirimize aşık olduk. 26 gün sonra evlenme teklif etti. Çok mutluyum” dedi.