Magazin

Can Çelebi’nin lüks aracı kazaya karıştı!

Türkiye Milli Hentbol Takımı oyuncusu olan Can Çelebi, adını İvana Sert ile yaşadığı ilişkiyle duyurmuştu. Çelebi’nin son model lüks cip önceki gece sabaha karşı kaza yaptı.

İddialara göre Can Çelebi, sevgilisi Senemay ve arkadaşları gece geç saatlere kadar bir eğlence mekanında vakit geçirdi. Sabahın ilk ışıklarına doğru mekandan ayrılan ekip, evlerine dönmek için Çelebi’nin lüks cipine bindi. Can Çelebi’nin sevgilisi ve sevgilisinin arkadaşlarının bulunduğu cipi, Çelebi’nin özel şoförü kullanıyordu. İddialara göre cip yolda seyir halindeyken önündeki arabaya çarptı.

Can Çelebi’nin sevgilisi Senemay ve arkadaşlarının kazada yaralanmadan kurtulurken araçlarda maddi hasar oluştu. Sevgilisi ve arkadaşlarının kendi arabasıyla yaptığı kazayı duyan Can Çelebi, hızla olay yerine geldi.

Basın mensuplarının geçmiş olsun dileklerini kabul eden Can Çelebi, “Şoförüm kullanıyordu. Ben direksiyon başında yoktum. Çok şükür kimse yara almamış” dedi. Polis ekiplerinin olay yerinde yapılan kontroller ve tutanaklarından sonra maddi hasar oluşan araçlar çekici ile yoldan kaldırıldı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu