Can Bonomo’dan Büyük Çıkış!

Can Bonomo'nun geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni şarkısı "Bardak Taşıyor", yükselişini sürdürüyor...

0
can-bonom-bardak-tasiyor-sarkisi

Can Bonomo 21 Şubat tarihinde yayınladığı “Bardak Taşıyor” şarkısı ile büyük bir çıkış yakaladı. Önümüzdeki ay çıkaracağı “Ruhum Bela” isimli albümünün ilk parçası olan Bardak Taşıyor şarkısı büyük ilgi görüyor. Youtube Türkiye’de MuzikPlay kanalında Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanan yeni şarkı 1 hafta içerisinde yaklaşık 5 milyon izlenme alarak çıkışını sürdürmeyi devam ettiriyor. Müzik listelerini yeniden şekillendiren şarkı, tüm platformlarda yayınlanmış durumda.

2012 yılında yapılan Eurovision yarışmasında ülkemizi temsil etmek için katılan ünlü şarkıcı “Love Me Back” şarkısı ile uzun süre dillerden düşmemişti. Onlarca yarışmacıyı eleyerek toplamda 112 puan toplayan Can Bonomo, ülkemiz adına 7. olmuş ve bizi gururlandırmıştı.

Geçtiğimiz yıl çıkardığı “Yan” ve “Kal Bugün” isimli şarkılarının izlenmelerinin %80 gibi bir rakamına ilk haftadan ulaşan Can Bonomo eski günlerine geri dönmek için çalışmalarını hızlandırdı. Bardak Taşıyor şarkısının söz-müzik’i Can Bonomo’ya ait olurken düzenlemesini Can Şaban üstlendi. Onur Işıksalan yönetmenliğinde şarkıya Can Bonomo’nun yakın dostları ve ailesinin oynadığı bir klip çekildi. Klip için mekan olarak bir at çiftliği seçildi. Dansın bol olduğu ve bir çok enstrümanların Can Bonomo’ya eşlik ettiği klipte Can ve arkadaşları rol aldı. Bardak Taşıyor şarkısının yayınlanmasıyla ünlü şarkıcı yeni çıkacak olan albümünün izlerini taşıyacak olarak nitelendirdiği şarkısının kendisi için çok özel olduğunu söyledi.

Can Bonomo’nun önümüzdeki günlerde albümü için yayınlayacağı yeni şarkılar “Ruhum Bela” isimli albümü nasıl temsil edecek merak konusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here