Medya

Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu aile komedisinde buluştu…İyi Aile Babası hangi kanalda?

Ekranlara yeni bir komedi dizi projesi geliyor…Iyi Aile Babası isimli aile komedisi çok yakında başlıyor… Kanal D’nin, Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği sit-com formatlı aile komedisinin oyuncu kadrosunda; Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Timur Acar, Salih Kalyoncu be Melek Baykal gibi ehemmiyetli adlar bulunuyor.

Kanal D’nin, Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği sit-com formatlı aile komedisi “Iyi Aile Babası”, yakında izleyici ile buluşacak.

Dizinin ilk okuma provası Beykoz Ayakkabı Fabrikası’ndaki özel salonda, tüm oyuncuların ve reji takımının katılımıyla asıllaştı.

GÜLMEKTEN PROVA YAPAMADILAR…

Kahkahaların havada uçuştuğu prova sırasında; oyuncular; senaryoyu okurlarken çok eğlendiklerini ve pandemi suratından yaşadığımız şu güç günlerde, Türk televizyon izleyicisinin karşısına gülünç ve cümbüşlü bir işle çıkacakları için çok mutlu olduklarını açıkladılar.

Rejisörlüğünü Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı projede, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar gibi akılda oyuncuların yanı sıra; Bahar Şahin, Ecrinsu Çoban, Berat Efe, Berke Üsdiken, Bahar Suer, Beste Bereket, Rukan Kandemir gibi genç marifetler de rol alıyor.

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu