Müzik

Çağla ve Emrah Karaduman’ın Ara Beni’si yayınlandı!

Saz mı Caz mı şarkısı ile büyük bir çıkışa imza atan ve Çağla, ünlü aranjör ve şarkıcı olan Emrah Karaduman ile yürüttüğü projesi Ara Beni’nin çalışmalarının sona gelinmesiyle birlikte bugün yayınlandı. Çağla’nın “Ara Beni” şarkısı Youtube Netd kanalında DMC&KaradumanMusic etiketiyle yayınlanırken, yeni şarkının söz ve müziği Bora Ebeoğluna ait olduğu açıklandı. Bir kaç saat önce tüm dijital platformlarda yayına giren şarkı yaklaşık 20 bin kişi tarafından izlendi.


Bir kaç yıl önce Sinan Akçıl ile düet yapıp pop müziğin içerisine dahil olan ünlü şarkıcı 9 ay önce yayınladığı “Saz mı Caz mı” şarkısı ile büyük beğeni toplamıştı. 9 ay içerisinde 113 milyondan fazla izlenen şarkı yaz aylarının en popüler şarkılarından biri olmayı başarmıştı. Çağla’nın yanı sıra ünlü aranjör Emrah Karaduman, genç popçu Aleyna Tilki ile yaptığı şarkılar ile adını daha fazla duyurmuştu. Ünlü Aranjör geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç’tan alacağını alamadığı için dava açmış ve görülen mahkemeyi kazanarak bir miktar para almıştı. Çağla en son çıktığı konserde, muhabirlere müjdeyi vermiş ve yakın zamanda 2019 yılında bomba gibi bir şarkı çıkaracağını ve çok konuşulacağını söylemişti.

Çağla’nın Emrah Karaduman’ın aranjörlüğü ile kaç saat önce yayınlanan yeni şarkısına birde klip çekildi. Ünlü şarkıcı Çağla’nın klipte giydiği renkli kıyafetleri ve kürkü dikkatlerden kaçmadı. Renkli ışıkların ve model arabanın kullanıldığı klibin yönetmenliğini ise Gülşen Aybaba üstlendi. Çağla’nın yeni şarkısı “Ara Beni” müzik severlerin beklentilerini karşılayacak mı merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu