Magazin

Çağla Şıkel’in davasında yeni gelişme!

Geçtiğimiz yıl, model ve sunucu Çağla Şıkel hakkında vergi kaçırmak için sahte fatura düzenlediği iddia edilerek dava açılmıştı. Çağla Şıkel ise kendisini eski muhasebecisinin dolandırdığını öne sürmüştü. Şıkel’in muhasebecisinin Kıvanç Tatlıtuğ’u da dolandıran Erdal D. İsimli kişi olduğu ortaya çıkmıştı. Şıkel, o dönem yaptığı basın açıklamasında “Ben bugüne kadar vergilerini aksatmayan ve zamanında tam olarak ödeyen bir mükellefim. Ancak eski muhasebecim haberim olmaksızın tarafıma düşen vergi borcunu azaltmak ve aradaki farkı zimmetine geçirmek maksadı ile defterlerime bazı faturaları kaydetmiştir. Benim bundan ancak vergi idaresinin uyarısı üzerine haberim olmuştur.” İfadelerini kullanmıştı.

BERAAT ETTİ!

Faturaları tek tek incelenen Çağla Şıkel’e mahkemeden sevindirici haber geldi. Bilirkişi raporuna göre Çağla Şıkel’in, sahte olduğu öne sürülen faturaları bilerek kullandığına dair somut bir delil bulunamadı. Mahkeme, bilirkişi raporunu da dikkate alarak ünlü modelin beraat etmesine karar verdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu