Ana Sayfa Magazin Çağla Şıkel'den o soruya yanıt yok!

Çağla Şıkel’den o soruya yanıt yok!

Çağla Şıkel’in YouTube kanalında yayınladığı bir videoda ‘Mini etekle frikik vermeden nasıl oturulur?’ konusunu işlemesi sonrası adeta kıyamet koptu. Şıkel’in bu videosu hakkında yorum yapan Arto, ünlü mankenin geçmişte konu olduğu haberleri hatırlattı. Bununla da yetinmeyen Arto, Şıkel’e “İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda memelerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin.” sözleriyle seslendi.

Arto’nun bu açıklamalarından sonra mahkemeye koşup şarkıcı hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı aldıran Şıkel bununla da yetinmemiş ve Arto’ya 1 milyon lira değerinde tazminat davası açmıştı. Arto dava sonrasında da açıklamalarına devam etti.

Son dönemde sağlık sorunları ve Arto ile yaşadığı kavga ile gündeme gelen Çağla Şıkel önceki gün bir alışveriş merkezindeydi. Tek başına geldiği AVM’de mağazaları dolaşıp alışveriş yapan ünlü manken, sağlığıyla ilgili yöneltilen soruları “Çok şükür sağlığıma kavuştum. Kendimi çok iyi hissediyorum” sözleriyle yanıtladı. Çağla Şıkel, davalık olduğu Arto ile ilgili gelen soruları ise ısrarla yanıt vermedi.

Son Eklenenler

Hercai 40. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Reyyan’ın Öz Babası Ortaya Çıkıyor!

Atv’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Hercai, 40. kısmıyla 25 eylül cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Reyyan, Miran’ın Azat’ı bir yere çarptığını düşünüp onunla boşanmaya karar verir. Azat ise, kendisini bir yerinizi incitenin Miran olmadığını Aslan olduğunu açıklar. Miran, birden bire ortaya çıkan arkadaş mı düşman mı belirli olmayan Aslan’ın kim olduğunu araştırmaya başlar. Azize, Aslan’ın karşısına …

Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm Ön İzleme Yayında! Fekeli Kendisini Arayan Kişinin Karşısına Çıkıyor!

Atv’nin en fazla izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 65. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Yılmaz, Adnan’ın kendi oğlu olduğunu gizlediği için Züleyha’ya ateş püskürür. Onu ve çocuğuna sahip çıkamayacağını mı düşündüğü sorar. Züleyha, kan dökülmesini istemediği için deyince Yılmaz, şimdi de kan döküleceğini açıklar. Yılmaz, bundan sonra yapacağı ilk adım ne olacak? Züleyha …

Fantastic Beasts 3 çekimlerine başlandı

Harry Potter serisinin evvelini mevzu alan ve başrolünde Oscar mükâfatlı Eddie Redmayne‘ın yer aldığı Fantastic Beasts serisinin yeni filmi merakla bekleniyor. Bugün ise ülkemizde “Inanılmaz Canavarlar” ismi ile gösterilen serinin yeni filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them 3’nin çekimlerine başlandı. Hakikatinde filmin çekimlerinin daha evvel reelleştirilmesi gerekiyordu. Başlangıçta, senaryonun tertip edilmesi için prodüksiyon beklemeye alındı. Ancak tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs salgınının her alanda olduğu gibi sinema sektöründe […]

.

Run yayın tarihi belli oldu

Hulu, yeni orijinal yapımı “Run”ın yayın tarihini duyuran bir videoyu, resmi YouTube kanalından paylaştı. Rejisör koltuğunda Aneesh Chaganty’nin oturduğu yeni fobi filminin senaryosu, yeniden Aneesh Chaganty ve Hoşlan Ohanian tarafından kaleme alınıyor. 31 Ekim 2018’de çekimleri başlanan filmin oyuncu kadrosunda; şu gizemeler Netflix’in “Ratched” dizisiyle isminden söz ettiren Sarah Paulson, “My Awkward Sexual Tension” ve “Shall We Dance” gibi yapımlarda bulunmuş Onalee Ames, Kiera Allen, Pat Healy, Erik Athavale, Bradley Sawatzky, Carter Heintz gibi adlar bulunmakta.

Yasak Elma 78. bölüm fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin beğenilen dizisi Yasak Elma, ilk olarak 2018 senesinde izleyici karşısına çıktı. Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından çekimlerine ara vermişti. Geçen hafta ise 3. sezonuyla, Koronavirüs pandemisinden sonra ilk kere izleyici karşısına çıktı. Pandemi sonrası 4. kısım olacak 78. kısmın fragmanı ise Fox TV’nin resmi YouTube kanalından paylaşıldı. Rejisör koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor.

Yaşam