Çağla Şıkel’den o soruya yanıt yok!

Önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıyan Çağla Şıkel, 1 milyon liralık tazminat davası açtığı Arto hakkında gelen soruları yanıtlamadı...

0

Çağla Şıkel’in YouTube kanalında yayınladığı bir videoda ‘Mini etekle frikik vermeden nasıl oturulur?’ konusunu işlemesi sonrası adeta kıyamet koptu. Şıkel’in bu videosu hakkında yorum yapan Arto, ünlü mankenin geçmişte konu olduğu haberleri hatırlattı. Bununla da yetinmeyen Arto, Şıkel’e “İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda memelerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin.” sözleriyle seslendi.

Arto’nun bu açıklamalarından sonra mahkemeye koşup şarkıcı hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı aldıran Şıkel bununla da yetinmemiş ve Arto’ya 1 milyon lira değerinde tazminat davası açmıştı. Arto dava sonrasında da açıklamalarına devam etti.

Son dönemde sağlık sorunları ve Arto ile yaşadığı kavga ile gündeme gelen Çağla Şıkel önceki gün bir alışveriş merkezindeydi. Tek başına geldiği AVM’de mağazaları dolaşıp alışveriş yapan ünlü manken, sağlığıyla ilgili yöneltilen soruları “Çok şükür sağlığıma kavuştum. Kendimi çok iyi hissediyorum” sözleriyle yanıtladı. Çağla Şıkel, davalık olduğu Arto ile ilgili gelen soruları ise ısrarla yanıt vermedi.