Çağla Şıkel’den Hatice’ye: Ne söylediğiyle ilgilenmiyorum!

Bir gözlük markası, yeni sezon gözlüklerini Çağla Şıkel ve Özlem Süer ile tanıttı...

Takip Et:
hatice-cagla-sikel

Tanıtıma ilgi yoğun olurken, Çağla Şıkel, tanıtım sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakmadı. Ünlü manken, ” “Günlük kıyafetlerimde mutlaka bir güneş gözlüğü kullanıyorum” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda podyumda kalça hareketi ile gündeme gelen Hatice ile arasında yaşanan sözlü kavga hakkında da konuşan Çağla Şıkel, “Podyuma çıkacağım kişileri mutlaka önceden biliyorum. 20 yılı podyumda devirmiş bir model olarak çıkan herkese saygı duyuyorum ve asla onlarla ilgili yorum yapmıyorum. Beni hiç ilgilendirmiyor. Herkesin kendi gösterişi, kendi yürüyüşü, herkesin kendi hayatı ve tercihleri… Beni zerre kadar ilgilendirmiyor” ifadelerini kullanmıştı.

Hatice’nin yeni açıklaması hakkında ise ünlü model, “Ben zaten ilk bana sorulduğunda cevap vermemiştim. İkinci sefer gördüğünüzde sorunuza size saygı duyduğum için cevap verdim. Ama kendisine cevap vermedim. Size de çok teşekkür ediyorum, malzeme verdiniz. Çocuklarım haricinde kimsenin benim hakkımda ne söylediğiyle ilgilenmiyorum” diyerek yanıt verdi.