Çağatay Ulusoy’un yeni işi şaşırttı!

Netflix'in ilk Türk dizisi olan 'Hakan Muhafız'ın yıldız oyuncusu Çağatay Ulusoy, ticarete adım atmaya karar verdi. Balkanlar'da mandıra kuracak olan oyuncu, süt ve süt ürünleri üretecek...

Takip Et:

Son olarak kazıttığı saçları ile ünlü rap’çi Ben Fero’ya benzetilen Çağatay Ulusoy, oyunculukta kazandığı parayı ticarette değerlendirmeye karar verdi. Bulgar göçmeni bir baba ve Boşnak bir annenin çocuğu olan Ulusoy, ticaretle ilk bağını da anne ve babasının ana vatanında atacak. Bulgaristan ile Bosna Hersek’te mandıra kurmayı planlayan yakışıklı oyuncu, süt ve süt ürünleri üretecek. Ulusoy, burada ürettiklerinin Türkiye’ye ithalatını da sağlayacak. İş yoğunluğu sebebiyle şirket işleri ile ilgilenemeyecek olan ünlü oyuncu, mandıranın başına babası Aylin Ulusoy’u geçirecek.

SAÇLARI UZAMAYA BAŞLADI

Öte yandan önceki gün Emirgan’da bir mekana girerken kameralara yansıyan oyuncunun saçlarının uzamaya başladığı görüldü. Gazetecileri görünce adımlarını sıklaştıran Çağatay Ulusoy’un imdadına mekanın görevlileri yetişti. Mekanın çalışanları görüntü alınmaması için çaba sarf etti.