Magazin

Çağatay Ulusoy’un yeni işi şaşırttı!

Son olarak kazıttığı saçları ile ünlü rap’çi Ben Fero’ya benzetilen Çağatay Ulusoy, oyunculukta kazandığı parayı ticarette değerlendirmeye karar verdi. Bulgar göçmeni bir baba ve Boşnak bir annenin çocuğu olan Ulusoy, ticaretle ilk bağını da anne ve babasının ana vatanında atacak. Bulgaristan ile Bosna Hersek’te mandıra kurmayı planlayan yakışıklı oyuncu, süt ve süt ürünleri üretecek. Ulusoy, burada ürettiklerinin Türkiye’ye ithalatını da sağlayacak. İş yoğunluğu sebebiyle şirket işleri ile ilgilenemeyecek olan ünlü oyuncu, mandıranın başına babası Aylin Ulusoy’u geçirecek.

SAÇLARI UZAMAYA BAŞLADI

Öte yandan önceki gün Emirgan’da bir mekana girerken kameralara yansıyan oyuncunun saçlarının uzamaya başladığı görüldü. Gazetecileri görünce adımlarını sıklaştıran Çağatay Ulusoy’un imdadına mekanın görevlileri yetişti. Mekanın çalışanları görüntü alınmaması için çaba sarf etti.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu