Magazin

Çağatay Ulusoy’un sevgilisi Duygu Sarışın: “3-4 kere ayrılıp barışacak tipler değiliz!”

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın çifti koronavirüs salgını boyunca Ulusoy’un evinde izole bir hayat yaşamıştı. Zaman zaman yakın arkadaşları Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti ile bir araya gelen oyuncu çift, salgın tedbirlerinin gevşemesi ve normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte soluğu Ege’de almıştı. Deniz tutkusu ile bilinen yakışıklı oyuncu, sezonu açar açmaz dalış yapmaya da başladı. Lüks teknesiyle Ege’nin koylarının tadını çıkaran Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın çifti tatilleri sırasında magazin basını tarafından görüntülenmekten kaçamamıştı. Beraber balık tutan, teknede arkadaşlarını ağırlayan ikili, şakalaşırken de objektiflere yansımıştı. Sonradan yollarını ayırdığı Barbaros dizisi için bir hayli kilo alan Ulusoy’un yeni hali hayranlarını şaşırtmıştı.

“ÇAĞATAY GÖRÜNDÜĞÜ KADAR KİLOLU DEĞİL!”

Tatilden dönen Duygu Sarışın önceki gün Etiler’de görüntülendi. Sevgilisi Çağatay Ulusoy ile ayrıldıkları haberlerini yalanlayan Sarışın, muhabirlerin “5-6 kez ayrılıp barıştığınıza dair haberler çıktı. Bu haberler sizi üzüyor mu?” sorusuna, “Sizin gazeteci arkadaşlarınız yazıyor. Öyle yoksa 3-4 kere ayrılıp barışacak tipler değiliz. Her ilişkide tartışmalar olur, kardeşimle bile tartışıyoruz bazen” şeklinde cevap verdi. Sarışın, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Çağatay Ulusoy’un kilolu görüntüleriyle ilgili, “Onu Çağatay’ı bulunca ona sorun, ama göründüğü gibi o kadar da kilolu değil” dedi.

Ünlü oyuncu, yakın arkadaşları Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’in ölüm tehditleri aldıkları iddiaları hakkında, “O olaydan haberim yok. Çok tedirgin oldum, kötü oldum ama önlemlerini almışlardır eminim” şeklinde konuşarak arabasına binip uzaklaştı.

2016 yılında yayınlanmaya başlayan İçerde dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın hakkında sürekli olarak ayrılık haberleri çıkıyor. Bir dönem Ulusoy’un eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın fotoğrafını yanlışlıkla beğenmesiyle kriz haberleri patlak vermişti. Kıskançlık krizine girdiği iddia edilen Sarışın ve Ulusoy’un ayrıldığı konuşuluyordu. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve çok basının karşısına çıkmaya oyuncu çiftten ayrılık haberlerini yalanlayan taraf sürekli olarak Duygu Sarışın oldu. Çağatay Ulusoy ise ilişkisi hakkında konuşmayı pek tercih etmiyor. Ulusoy geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda yöneltilen soru üzerine  “Duygu ile her şey gayet iyi gidiyor” demekle yetinmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu